آیا یحیی ، محرمی را می‌خواهد؟
بعید نیست اگر نیمکت نشینی‌های محرمی ادامه پیدا کند اسکوچیچ مجبور شود روی نام او خط قرمز بکشد. محرمی برای حضور در جام جهانی نیاز دارد که به پرسپولیس برگردد تا بیشتر بازی کند
کد خبر: ۹۹۸۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳ 05 October 2021

صادقی محرمی که سال ۹۷ از پرسپولیس جدا و راهی تیم دیناموزاگرب شد نتوانسته در این تیم عملکرد باثباتی داشته باشد و بیشتر از روی نیمکت ذخیره‌ها بازی‌های تیمش را دنبال کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، با وجود نیمکت نشینی های زیاد در کرواسی، اسکوچیچ به این بازیکن اعتقاد زیادی دارد و او همیشه یکی از دعوت شده‌ها به اردوی تیم ملی بوده است.

بازگشت مدافع ملی‌پوش به پرسپولیس جدی شد

با این حال بعید نیست به نوشته طرفداری اگر نیمکت نشینی‌های محرمی ادامه پیدا کند اسکوچیچ مجبور شود روی نام او خط قرمز بکشد. این موضوع به یک چالش برای محرمی تبدیل شده و به همین خاطر احتمالا او در نقل و انتقالات زمستانی درخواست جدایی از دیناموزاگرب را بدهد.

با توجه به اینکه تنها یک سال تا جام جهانی باقی مانده محرمی نمی‌خواهد این رویداد مهم را از دست بدهد و از طرف دیگر شنیده می‌شود اسکوچیچ به این بازیکن توصیه کرده به تیمی برود که بتواند بازی کند.

پرسپولیس تیمی است که از آن به عنوان مقصد بعدی محرمی یاد می‌شود. این احتمال وجود دارد بین ۲ نیم فصل محرمی راهی تیم سابق خود شود؛ البته باید دید دیناموزاگرب با این انتقال موافقت می‌کند یا خیر./ع

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار