فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام؛
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: امروز ۱۵۰۰ تبلت به دانش آموزان نیازمند اهدا می‌شود و این خدمت در راستای زنده نگاه داشتن یاد شهدا و خدمت به نیازمندان است.
کد خبر: ۹۹۵۰۳۳
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵ 20 September 2021

به گزارش تابناک ایلام؛ سردار جمال شاکرمی بیان کرد: با توجه به اینکه کمیته امداد مسئولیت کمیته محرومیت زدایی کنگره سه هزار شهید ایلام را برعهده دارد این نهاد برنامه‌های بسیار خوبی را در این زمینه تدارک دیده است که امروز یکی از این برنامه‌های ارزشمند را شاهد هستیم.

وی مطرح کرد: خدمت به مردم و کمک به نیازمندان، آرمان شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی است، امروز ۱۵۰۰ تبلت به دانش آموزان نیازمند اهدا می‌شود و این خدمت در راستای زنده نگاه داشتن یاد شهدا و خدمت به نیازمندان است.

شاکرمی افزود: در دوران هشت سال دفاع مقدس، همه دنیا در مقابل ما قرار داشت و ما مظلومانه با دست خالی در برابر رژیم بعثی ایستادیم و مقاومت کردیم.

وی گفت: ما ایلامی‌ها در دو مقطع مظلوم ترین روزها را پشت سر گذاشتیم، یکی دوران ابتدایی جنگ بود که سختی‌های زیادی پشت سر گذاشتیم و مظلومانه تر اینکه همین افرادی که آواره شدند، دوباره مظلومانه مورد بمباران هواپیماهای رژیم بعثی قرار گرفتند و شهید شدند و آثار روانی بسیار زیادی به واسطه از دست رفتن فرزندان برای خانواده‌ها پیش آمد./ع

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار