مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت: مشترکان استان پارسال ۷۷۵ میلیون مترمکعب گاز مصرف کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل آن، ۲۱ درصد بیشتر است.
کد خبر: ۹۵۳۸۲۹
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۴ 07 April 2021

به گزارش تابناک ایلام ؛ عباس شمس اللهی اظهار داشت: در سال ۹۸ نزدیک ۶۴۰ میلیون مترمکعب گاز در سطح استان اعم از مناطق شهری، روستایی، صنعتی گاز مصرف شد که این میزان در سال گذشته ۱۳۵ میلیون مترمکعب بیشتر مصرف شده است.

وی افزود: فعالیت مستمر شرکت پتروشیمی ایلام، گازرسانی جدید به مناطق مختلف شهری و روستایی و غیره باعث افزایش مصرف گاز در این استان شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به آمار تفکیک مصرف گاز در سال گذشته یادآور شد: از این مقدار گاز مصرفی، مصارف خانگی با ۳۹ درصد، صنعتی با ۵۰ درصد، سی ان جی با ۶ و نیم درصد، تجاری با ۲ درصد و سایر مصارف عمومی از جمله اداری، مذهبی و آموزشی با ۲ و نیم درصد کل میزان مصرف گاز در استان را شامل شده است.

شمس اللهی تاکید کرد: رعایت الگوی مصرف از سوی مشترکان اعم از خانگی، تجاری ، صنعتی، اداری و غیره ضروری به نظر می رسد که انتظار می رود در سال جاری و خصوصا در فصل سرد سال ، آحاد مختلف مردم این موضوع را دستور کار خود قرار دهند.

وی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶ هزار و ۱۰۱ مشترک جدید جذب شده است که نشان دهنده تحقق ۱۱۱ درصدی برنامه ابلاغی است./م

بیشتر بخوانید:

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار