تقریبا یک هفته پیش بود که سارا کاربونرو همسر ایکر کاسیاس ۳۷ ساله شد و جشن تولدش را در کنار نزدیکانش برگزار کرد و روزی شاد را در کنار همسرش، بادکنک ها، گل‌ها و یک کیک شخصی سازی شده سپری کرد.
کد خبر: ۹۳۹۸۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰ 12 February 2021
 

 
 
 
                          همسر کاسیاس به علت سرطان بستری شد

یه گزارش تابناک، همسر کاسیاس، اما دو روز بعد از جشن تولد خود در بیمارستان ناوارا در شهر مادرید بستری شد چرا که سرطان وی دوباره برگشته است. ایکر کاسیاس نیز در این لحظات او را همراهی می‌کند و از سارا پشتیبانی می‌کند.

خبر ابتلای سارا به سرطان در می ۲۰۱۹ اعلام شد و این خبرنگار از طریق صفحه خود در اینستاگرام هوادارانش را در مورد شرایطش در جریان می‌گذاشت. در همان زمان‌ها بود که کاسیاس به علت عارضه قلبی مجبور شد که فوتبال را کنار بگذارد. سارا در کلینیک روبر اینترناسیونال در شهر مادرید تحت درمان قرار گرفت و در حالی که به نظر می‌رسید حالش بهتر شده، دوباره سرطانش برگشتو در بیمارستان بستری شد. حالا پزشکان احتمال جراحی دوباره را رد نمی‌کنند. البته نزدیکان همسر کاسیاس می‌گویند که حال روحی او خوب است و نسبت به شرایطش خوشبین است، امیدوار است که بتواند به زودی دوباره به زندگی عادی برگردد و این بحران را پشت سر بگذارد.

بیشتر بخوانید:

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار