مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ایوان:
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ایوان، از جمع آوری چهار میلیارد و 800 میلیون ریال شامل زکات پروژه ها، زکات فطریه، عام، سادات، انعام، غلات و زکات محصولات کشاورزان در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۳۴۸۵۷
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰ 25 January 2021

به گزارش تابناک ایلام؛ حمید ایراندوست مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ایوان، گفت: از اول سال تاکنون چهار میلیارد و 800 میلیون ریال شامل زکات پروژه ها، زکات فطریه، عام، سادات، انعام، غلات و زکات محصولات کشاورزی در این شهرستان جمع آوری شده است.

وی اظهار کرد: این میزان زکات جمع آوری شده در زمینه عمران و آبادانی روستاها و مناطق محروم، احداث و تعمیرات کلی مسکن، امورات فرهنگی و کمک به نیازمندان این شهرستان هزینه می شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی ایوان، با بیان اینکه تمهیدات لازم، تبلیغات و اطلاع رسانی لازم برای ترویج هرچه بهتر این فریضه الهی صورت گرفته است، افزود: سال گذشته میزان زکات جمع آوری شده در شهرستان ایوان مناسب بود که این رقم امسال رشد قابل توجهی داشته است.

ایراندوست عنوان داشت: شهرستان ایوان یکی از شهرستان های برتر و نمونه در زمینه پرداخت زکات در استان ایلام است و هر ساله جمع آوری زکات در این شهرستان در حال افزایش بوده است./ح

 

بیشتر بخوانیم

فعالیت ۵۱۰ کارشناس کشاورزی استان در زمینه ترویج و جمع آوری زکات

اگرچه زکات یک مسئله اقتصادی است اما در گام نخست یک تکلیف الهی محسوب می شود

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار