معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام؛
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام خواستار ایجاد دفاتر تسهیل گری در استان شد و گفت: نقش این دفاتر در پیشگیری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی مهم است و باید در جهت تقویت این رویکرد مثبت در تمامی شهرستان ها اقدام کنیم.
کد خبر: ۹۳۳۷۸۵
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰ 21 January 2021

به گزارش تابناک ایلام ایلام، محمد نوذری در نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده با اشاره به شرایط کنونی کشور و وضعیت کرونا بر ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه اظهار داشت: در این شرایط سخت بایست با ایجاد برنامه های متنوع و شاد در حوزه اجتماعی و فرهنگی باعث ایجاد نشاط و سرزندگی بیشتر در جامعه شد.

وی با بیان اینکه می توان با اجرای برنامه‌های مختلف و متنوع در حوزه آسیب‌های اجتماعی تاب آوری را در جامعه بالا برد، از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی خواست تا در جهت تصویب قوانینی برای مناطق آسیب‌پذیر کشور از جمله استان ایلام طرح ارائه دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام تاکید کرد: حل معضلات اجتماعی نیازمند مسئولیت پذیری آحاد مختلف مردم  در جامعه است و در این رابطه هر کسی در هر جایگاهی بایستی نسبت به این مهم اهتمام و احساس مسئولیت داشته باشد که در این میان نقش نمایندگان مجلس در به تصویب رساندن طرح ها و قوانین پیشگیرانه و حمایتی بسیار حائز اهمیت است.

نوذری در ادامه به وضعیت کرونا در استان اشاره کرد و گفت: امروز به سبب همراهی خوب مردم در اجرای دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی وضعیت کرونا در استان به صورت نسبی بهبود پیدا کرده است و البته این به معنای پایان کرونا نیست.

وی اضافه کرد: همچنان لازم است بر مصوبات و دستورالعمل های ستاد کرونا نظارت جدی شود و مردم نیز در جهت مراقبت از سلامتی خود پروتکل های بهداشتی را بطور کامل رعایت کنند.

وی با اشاره به خطر آسیب های احتمالی کرونا بر سلامت و روان جامعه گفت: در این خصوص نیز بایستی برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد و نسبت به این مقوله مهم در سطح جامعه با حساسیت بیشتر موارد را دنبال کرد و جاهایی که نیاز به مداخله هست به موقع اقدام شود./ع

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار