رییس خانه مطبوعات و رسانه های استان ایلام گفت: این روزها رسانه ها امید مردم هستند و بعد از پرسنل درمانی اثرگذارترین بخش جامعه در مقابله با بیماری مرگبار هستند.
کد خبر: ۹۱۷۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰ 19 November 2020

 به گزارش تابناک ایلام؛سامی شهبازی افزود: این طرح با هدف قطع زنجیره انتشار و انتقال کرونا و کاهش مرگ و میرها اجرایی می شود و در این شرایط رسانه ها می توانند ضمن اقناع سازی به موفقیت طرح کمک کنند.

وی با بیان اینکه رسانه ها در این استان پیوست موفق هر پروسه ای هستند، اضافه کرد: با نگاه عالمانه صاحبان قلم از امروز بسترسازی های خبری در خصوص این طرح در حال انجام است.

وی تاکید کرد: رسانه ها می توانند با تولید محتوا و مشارکت حداکثری در اجرای این طرح و اعمال درست و صحیح محدودیت ها نقش نجات بخشی ایفا کنند.

رییس خانه مطبوعات و رسانه های استان ایلام گفت: انعکاس درست اطلاعات مورد نیاز مردم در رسانه برای جلب توجه حداکثری مخاطبان به شرایط فعلی و اجرای طرح بسیار حائز اهمیت است.

شهبازی افزود: عدم انتشار اظهارات افراد غیرمتخصص و غیرمسوول در موضوع اجرای این طرح اعلامی به موفقیت طرح کمک شایان توجهی می کند.

وی تاکید کرد: در این ایام حساس قشر بالنده و تاثیرگذار رسانه و مطبوعات به عنوان سفیران سلامت وظیفه کلیدی و اساسی دارند تا در مسیر کاهش تلفات انسانی ناشی از کرونا جهاد رسانه ای کنند.

وی یادآور شد: این روزها رسانه ها امید مردم هستند و بعد از پرسنل درمانی اثرگذارترین بخش جامعه در مقابله با بیماری مرگبار هستند.

رییس خانه مطبوعات ایلام با ابراز تاسف از ابتلای جمعی از اصحاب رسانه استان به کرونا، گفت: وضعیت عمومی برخی از این افراد در معرض تهدید قرار دارد.

شهبازی افزود: ابتلای صاحبان رسانه به کرونا گواهی بر مجاهدت این صنف اثرگذار برای مقابله با بیماری است.

وی رعایت پروتکل های بهداشتی توسط آحاد مردم را در این شرایط خاص اجتناب ناپذیر خواند./ع

 

 

 

 

ایرنا

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار