مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از اهدای بیش از ۵ هزار جلد کتاب به مناطق محروم استان خبر داد.
کد خبر: ۹۱۷۲۰۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰ 17 November 2020

به گزارش تابناک ایلام؛ عمران خودآموز از اهدای بیش از ۵ هزار جلد کتاب از سوی کتابسرای این اداره کل به مناطق محروم استان خبر داد، اظهار کرد: این اداره کل تلاش داشته که کتاب با تمام ظرفیت‌های موجود به توسعه و بالندگی فرهنگ کتاب و مطالعه بپردازد و این رفتار و جریان فرهنگی به هفته‌ی کتاب موکول نشود. در طول سال اقدامات موثری در این حوزه انجام می‌پذیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: هفته‌ی کتاب به عنوان یکی از شاخص‌های فرهنگی در تقویم ملی؛ از جایگاه مهمی برخوردار است و در این هفته با هدف حمایت حداکثری از کتابخوانان و تلاشگران حوزه‌ی کتاب،با انتخاب کتاب‌هایی با موضوعات مذهبی، ادبی، ایلام شناسی، روان شناسی، کودک و نوجوان و... با بهره گیری از پتانسیل سازمان‌های مردم نهاد و موسسات فرهنگی و امور خیریه کتاب‌های یادشده با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در اختیار جوامع هدف قرار می‌دهیم.

دبیر هفته‌ی کتاب در استان افزود: خوشبختانه پتانسیل کتابسرا و تلاش همکارانم در اداره کل و موسسه فرهنگی هنری اقلیم هشت ایلام جریان توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی ستودنی است و تاکنون اقدامات مناسبی انجام شده است.

بیست ‌و ‌هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ با شعار «دانایی؛ مانایی» و در استان ایلام با مشارکت مؤسسه فرهنگی هنری اقلیم هشت ایلام انجام می شود./ح

 

ایسنا

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار