معاون سازمان راهداری و حمل و جاده ای؛
معاون سازمان راهداری و حمل و جاده‌ای بیان کرد: میزان اعتبار هزینه شده برای این هفت هزار کیلومتر بالغ بر سه هزار میلیارد تومان است و چیزی در حدود سه هزار میلیارد تومان دیگر برای ادامه کار تا پایان سال جاری پیش بینی شده است.
کد خبر: ۹۱۲۹۰۸
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰ 30 October 2020

به گزارش تابناک ایلام، شعبانعلی خاوری اظهار مرد: با توجه به فرا رسیدن زمستان حدود ۱۲ هزار نفر از نیروهای راهدار با دو هزار انواع وسیله نقلیه در سراسر کشور آماده استقرار برای خدمات رسانی در نقاط پیش بینی شده برای راهداری زمستانی هستند.

وی گفت: در استان ایلام هم این آمادگی وجود دارد که با توجه به فصل زمستان، راهداران به مردم خدمت کنند، ضمن اینکه توجه به اجرای پروژه‌ها از دیگر اقدامات این سازمان راهداری در استان است.

خاوری به اجرای طرح ابرار در سراسر کشور اشاره و گفت: در اجرای این طرح، در یک دوره یک ساله از مهرماه پارسال تاکنون در سطح کشور هفت هزار کیلومتر از راه‌های روستایی بهسازی و آسفالت شده و این عدد در استان ایلام به ۳۵۰ کیلومتر رسیده است.

وی تصریح کرد: امسال ۲۰۰ نقطه حادثه خیز در کشور توسط سازمان راهداری بهسازی شده، تعهد این سازمان در سال جاری حذف ۲۶۰ نقطه حادث خیز است./ع

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار