یک مسافر که عازم ایرلند بود از سوی پلیس ایرلند به بیرون از هواپیما بیرون انداخته شد. جرم زن، ماسک نزدن و سرفه کردن به سمت دیگر مسافران بود. وقتی پلیس زن را از هواپیما بیرون می انداخت، زن عصبی شده و فریاد می‌زد: همه ما خواهیم مرد.
کد خبر: ۹۱۲۲۹۱
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰ 27 October 2020

 

 

توجیه عجیب مسافر هواپیما برای ماسک نزدن

توجیه عجیب مسافر هواپیما برای ماسک نزدناختصاصی «تابناک با تو»؛ یک مسافر که عازم ایرلند بود از سوی پلیس ایرلند به بیرون از هواپیما بیرون انداخته شد. جرم زن، ماسک نزدن و سرفه کردن به سمت دیگر مسافران بود. وقتی پلیس زن را از هواپیما بیرون می انداخت، زن عصبی شده و فریاد می‌زد: همه ما خواهیم مرد.

تصاویری که روز یکشنبه توسط مسافر دیگری در هواپیمای «ایزی‌جت» فیلمبرداری شده نشان می دهد هنگامی که مهماندار هواپیما برای بیرون انداختن زن از هواپیما به وی نزدیک می شود، زن اعصابش به هم میریزد. و شروع به فریاد زدن می‌کند: «همه می میرند، شما این را می دانید؟! همه خواهند مرد، خواه به دلیل کرونا باشد یا نه ... همه خواهند مرد!»

توجیه عجیب مسافر هواپیما برای ماسک نزدن

زن ناشناس که حسابی عصبی شده بود در هنگام خروج باز هم به طرف صورت بقیه مسافران سرفه کرد و فریاد می‌زد: اینقدر جون‌دوست نباشید، همه می‌میرند،... هیچ کسی ابدی نیست!

یکی از مسافران می‌گوید وقتی از زن خواستند ماسک بزند، فریاد کشید و جنجال به پا کرد. و در نهایت این زن در فرودگاه بلفاست دستگیر شد.

توجیه عجیب مسافر هواپیما برای ماسک نزدن

 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار