مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام:
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از آغاز طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری خبر داد و گفت: متقاضیان پس از ثبت نام در سایت شرکت ملی گاز، مشمول پرداخت هزینه اصلاح و بهینه سازی موتورخانه از سوی شرکت گاز استان می شوند.
کد خبر: ۹۱۰۶۲۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰ 20 October 2020

به گزارش تابناک ایلام؛ عباس شمس اللهی اظهار کرد: اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی واحدهای مسکونی و تجاری از روز 23 مهرماه شروع شده و متقاضیان مشمول پس از مراجعه به سایت goc.nigc.ir یا سایت شرکت ملی گاز به آدرس www.nigc.ir گزینه بهینه سازی موتورخانه و ثبت نام، می توانند حداکثر تا 100 درصد مبلغ هزینه بهینه سازی و اصلاح موتورخانه را مطابق تعرفه های مصوب از شرکت گاز دریافت کنند.

شمس اللهی تصریح کرد: در این طرح سه عامل اصلی صرفه جویی در موتورخانه ها شامل: عایق کاری موتورخانه، نصب رسوب گیر موتورخانه و تنظیم مشعل توسط ناظرین شرکت گاز مورد بررسی قرار گرفته و یک شرکت مورد تأیید و دارای صلاحیت بعنوان مجری طرح انتخاب می گردد که پس از توافق و امضای قرارداد با مالک ساختمان، بسته به میزان نیاز موتورخانه به اصلاح و بهینه سازی، مبالغی که می تواند تا حداکثر 100 درصد کل هزینه ها را پوشش دهد توسط شرکت گاز به مجری پرداخت می‌شود.

وی گفت: این طرح به منظور کاهش هدر رفت انرژی و اصلاح مصرف گاز در موتورخانه آغاز شده و فرصتی مناسب برای انجام اصلاحات و بهینه سازی موتورخانه است که مردم از این فرصت استفاده کنند و با استفاده از پرداخت هزینه توسط شرکت گاز، هزینه های مستمر مصرف گاز و استهلاک موتورخانه و آلاینده های زیست محیطی را کاهش دهند.

شمس اللهی تصریح کرد: مجریان و شرکت های تأسیساتی واجد شرایط نیز می توانند با مراجعه به این سایت ثبت نام کنند و پس از تأیید در لیست مجریان واجد صلاحیت شرکت گاز قرار گیرند./ح

 

ایسنا

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار