فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه شاه‌ماهی ناامنی در خوزستان و ایلام در دهلران دستگیر شد، گفت: یکی از راهبردهای اصلی ناجا خصوصاً در ایلام، مقابله و مبارزه جدی با اراذل و اوباش شناسنامه‌دار است.
کد خبر: ۹۰۰۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵ 16 September 2020

 به گزارش تابناک ایلام؛سردار نورعلی یاری اظهار داشت: خوشبختانه در چند روز گذشته یکی از سران اراذل و اوباش و کسی که در فضای مجازی و حقیقی قدرت نمایی می‌کرد و موجبات ناامنی و شرارت در استان خوزستان و شهرستان دهلران از توابع استان ایلام شده بود شناسایی شد.

وی افزود: متهم که در این مناطق با اقدامات مجرمانه خود موجب وحشت مردم شده بود توسط همکاران تلاشگر در پلیس دهلران دستگیر و همراه با پرونده متشکله جهت مطالبه به حق مردم تحویل مراجع قضایی شد.

این مقام ارشد انتظامی، خاطرنشان کرد: این مجرم یکی از کسانی بود که در منطقه عمومی دهلران و استان خوزستان در چند سال گذشته دست به شرارت و ترس و وحشت  مردم می‌زد، خوشبختانه با یک اشراف اطلاعاتی و اقدام جهادی و انقلابی دستگیر و به دست قانون سپرده شد.

وی گفت: از دستگاه قضایی می‌خواهم که این فرد را به سزای اعمال ننگینش برساند تا نویدی باشد برای مردم استان خوزستان و شهرستان دهلران و کل استان تا احساس امنیت و آرامش همیشگی را دوباره در این مناطق به خوبی لمس کنند.

سردار یاری یادآور شد: خطابم به اراذل و اوباش این است که هیچ جای امنی برای  شرارت شما وجود ندارد پس بیایید و قبل از دستگیری به خاطر اعمال مجرمانه، توبه و استغفار کنید و از رافت اسلامی پلیس بهره‌مند شوید و چنانچه بخواهید به ناامنی و شرارت ادامه دهید و موجب خوف و ترس مردم شوید قطعاً پلیس حضورش موثر است و برخورد جدی و بدون اغماض خواهد کرد./ع

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار