فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ؛
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: با روحیه جهادی و انقلابی و با استفاده از ظرفیت اتحاد و همبستگی بالای مردم می‌توان بر مشکلات اقتصادی، تورم و بیکاری در کشور غلبه کرد.
کد خبر: ۸۹۹۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵ 16 September 2020
 به گزارش تابناک ایلام، سردار جمال شاکرمی اظهار کرد: دوره نمایندگی مجلس فرصت خوبی برای پیگیری مسائل و مطالبات مردم خصوصاً حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.

وی گفت: با روحیه جهادی و انقلابی و با استفاده از ظرفیت اتحاد و همبستگی بالای مردم می‌توان بر مشکلات اقتصادی، تورم و بیکاری در کشور غلبه کرد.

سردار شاکرمی بیان کرد: سپاه پاسداران با تکیه بر نیروی عظیم بسیج مردمی علاوه بر جنبه‌های دفاعی، امنیتی و فرهنگی در تمامی عرصه‌های مورد نیاز کشور اعم از اقتصاد مقاومتی، کمک به جهش تولید، محرومیت زدایی آماده خدمت رسانی به مردم است.

وی گفت: قرارگاه شهید مدرس متشکل از کارگروه‌های نخبگان بسیج در حوزه‌های مختلف آماده همکاری در زمینه ارائه راهکارهای علمی به نمایندگان مجلس برای حل مشکلات جامعه است.

منتخب مردم حوزه جنوبی ایلام در مجلس نیز اظهار کرد: مشارکت پرشور مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مرحله دوم انتخابات مجلس بهترین پشتوانه برای نمایندگان مجلس برای پیگیری مطالبات به حق مردم و رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی و بیکاری به عنوان ریشه مشکلات جوانان است.

بهزاد علیزاده تصریح کرد: آماده همکاری و تعامل ویژه برای استفاده از ظرفیت پروژه‌های محرومیت زدایی و سازندگی سپاه در استان ایلام برای رفع محرومیت و اشتغالزایی در استان هستیم./ع

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار