رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از مصدومیت ۲۱۷ نفر در اثر حادثه انفجار گاز کلر در روستای زنجیره علیا از توابع شهرستان چرداول خبر داد.
کد خبر: ۸۹۵۴۸۶
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۱ 04 September 2020

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از مصدومیت ۲۱۷ نفر در اثر حادثه انفجار گاز کلر در روستای زنجیره علیا از توابع شهرستان چرداول خبر داد.
 
به گزارش تابناک ایلام؛ دکتر محمد کریمیان با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از وقوع حادثه انفجار گاز کلر در این روستا، توسط بالگرد اورژانس هوایی و آمبولانس‌های فوریت‌ پزشکی تعداد ۹۱ نفر از مصدومین بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام اعزام و بستری شدند.
 
 وی افزود: همچنین تعداد ۱۵ نفر از مصدومین در بیمارستان امام علی(ع) سرابله مراحل درمان آنان در حال طی شدن است.
 
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ابراز کرد: از تعداد ۲۱۷ نفر مصدوم این حادثه؛ تعداد ۱۰۶ نفر در بیمارستان‌های امام علی(ع) سرابله و بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام بستری شده و مابقی نیز به صورت سرپایی درمان و ترخیص گردیده اند.
 
 دکتر کریمیان خاطرنشان کرد: پس از وقوع این حادثه بیمارستانهای تابعه استان به حالت آماده‌باش کامل درآمدند و بخش اعظم مصدومین به بیمارستان امام خمینی(ره) در مرکز استان اعزام گردیدند.
 
وی یادآور شد: در جریان این حادثه؛ اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام برای پذیرش و درمان مصدومان تخلیه شده و پزشکان آنکال و پرسنل غیرشیفت نیز به دلیل کثرت مصدومین به بیمارستان فراخوانده شدند.
بیشتر بخوانید
انفجار سیلندر گاز در زنجیره چرداول حادثه آفرید
 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار