-معاون بازرسی سازمان صمت ایلام از برخورد با امتناع کنندگان از عرضه مرغ به کشتارگاه در ایلام خبر داد و گفت: در این راستا ۱۹ واحد مرغداری جریمه شده اند.
کد خبر: ۸۸۰۸۲۴
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵ 28 July 2020

 به گزارش تابناک ایلام، عزت الله عبدخانی اظهار کرد: سازمان صمت استان در راستای وظایف نظارتی خود بر نحوه توزیع مرغ در استان، با واحدهای متخلف برخورد قانونی خواهد کرد.

وی افزود: ۱۹ واحد مرغداری متخلف در سطح استان که از تحویل مرغ زنده به کشتارگاه صنعتی خودداری و مرتکب تخلف امتناع از عرضه کالا شدند، طی روز جاری جریمه و به تعزیرات حکومتی معرفی شده‌اند.

وی گفت: با توجه به مصوبات ستاد تنظیم بازار مرغداران مکلف به تحویل ۳۰ درصد مرغ زنده واحد تولیدی برای تامین بازار مصرف استان به کشتارگاه‌های صنعتی هستند.

عبدخانی افزود: بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار کشوری، شش قلم کالا شامل تخم‌مرغ، گوشت مرغ، روغن، لوازم خانگی، حبوبات و فولاد به عنوان اقلام حائز اهمیت به منظور تشدید بازرسی‌ها تعیین شده است.

وی گفت: بر این اساس، احتکار، اختفاء و امتناع از عرضه، اعلام موجودی و رعایت قیمت مصوب از جمله نکاتی است که بازرسان در بازرسی‌های خود از بازار و واحدهای تولیدی، لحاظ خواهند کرد./ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار