در راستای بررسی کارشناسی و فنی توسط شرکت ارتباطات زیرساخت دوربین‌های پایش تصویر و ترافیک جاده‌ای استان از طریق شبکه فیبر نوری به مرکز مدیریت راهداری استان تا پایان سال جاری متصل می‌شود.
کد خبر: ۸۷۹۹۹۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵ 26 July 2020

به گزارش تابناک ایلام؛ امروز با توجه به ضرورت ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی در سطح استان و علی‌الخصوص سرویس دهی مطلوب در ایام ویژه از جمله اربعین، نشست مشترک مدیران و معاونین راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و ارتباطات زیرساخت در محل دفتر مدیر کل ارتباطات زیرساخت برگزار شد.

در این نشست اهم مشکلات و موانع اجرایی شبکه ارتباطی فیبر نوری هم مسیری با جاده‌های استان که بستر اصلی ارتباطات استان است مورد بررسی قرار گرفت.

در راستای پایش تصویری و ترافیک جاده‌ای کلیه مسیرهای اصلی استان مقرر شد پس از بررسی کارشناسی و فنی توسط شرکت ارتباطات زیرساخت این مهم از طریق شبکه فیبر نوری به مرکز مدیریت راهداری استان تا پایان سال جاری با اولویت مسیرهای مهم متصل شود.

در پایان این جلسه توسط مدیر کل ارتباطات زیرساخت استان بابت مساعدت و همکاری مدیران راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در اجرای بیش از 440 کیلومتر فیبر نوری شرکت زیرساخت طی دو سال گذشته در سطح استان از دلخواه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و رضایی معاونت راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان با اهدای لوح سپاس تقدیر شد./ح

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار