معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام ؛
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: بنیاد مستضعفان ۳۵۰ میلیارد ریال را برای اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی در ملکشاهی اختصاص داده است که این اعتبار منجر به اجرای پروژه‌های زیربنایی و اشتغالزا در شهرستان خواهد شد.
کد خبر: ۸۷۵۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰ 14 July 2020

 به گزارش تابناک ایلام؛احمد کرمی افزود: برنامه‌های متعددی در حوزه توانمندسازی و توسعه زیرساخت‌های عمرانی این منطقه آغاز شده که نویدبخش قرار گرفتن شهرستان ملکشاهی در مسیر و مدار پیشرفت و آبادانی و گسیل امکانات به این خطه محروم است.

معاون استاندار ایلام یادآور شد: بنیاد مستضعفان و علوی ۳۱ شهرستان کشور را به عنوان پایلوت برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی انتخاب کرده که ملکشاهی نیز جزو این مناطق است که در صورت تحقق برنامه‌های در دست اجرا می‌توان به آینده منطقه و توسعه فعالیت‌های اشتغالزا در این شهرستان امیدوار بود.

کرمی تاکید کرد: بنیاد مستضعفان ۳۵۰ میلیارد ریال را برای اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی در ملکشاهی اختصاص داده است که این اعتبار منجر به اجرای پروژه‌های زیربنایی و اشتغالزا در شهرستان خواهد شد.

وی از سفر رییس بنیاد مستضعفان و علوی طی روزهای آینده به شهرستان ملکشاهی خبر داد و اضافه کرد: این شهرستان جزو ۳۱ شهرستانی در سراسر کشور است که در برنامه جامعه توسعه و محرومیت‌زدایی قرار گرفته است.

معاون عمرانی استاندار ایلام یکی از مهم‌ترین پروژه‌ها و خواسته‌های مردم منطقه را اجرای بیمارستان ملکشاهی عنوان کرد و گفت: قرار است اعتبار مورد نیاز این پروژه را یک سوم بنیاد مستضعفان، یک سوم وزارت بهداشت و یک سوم استان پرداخت کند.

کرمی بر تعیین تکلیف پیمانکار پروژه بیمارستان ملکشاهی تاکید کرد و اظهار داشت: در صورتیکه پیمانکار فعلی از اجرای پروژه ناتوان است باید خلع ید و با پیمانکار جدید تلاش کنیم حداکثر تا پایان سال مالی شاهد راه‌اندازی بیمارستان ملکشاهی باشیم.

وی افزود: ملکشاهی سه شهر دارای شهرداری دارد که شهرداران باید با هماهنگی فرمانداری پروژه‌هایی را که قابلیت اجرا داشته و تاثیر بیشتری در رفع مشکلات مردم منطقه دارند معرفی تا اعتبار مورد نیاز را از طریق رایزنی با مسوولان بنیاد برای اجرای آنها جذب کنیم./ع

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار