معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت
معاون تامین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت گفت: مشارکت و سرمایه‌گذاری بنیاد برکت در بخش صنعت تولید محصولات سلولزی، علاوه بر محرومیت‌زدایی، توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و رونق تولید، ایجاد ۱۱۰ شغل مستقیم و غیرمستقیم را در شهرستان دره‌شهر استان ایلام به دنبال داشته است.
کد خبر: ۸۷۴۰۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰ 12 July 2020

به گزارش تابناک ایلام؛ هادی جوهری اظهار کرد: بنیاد برکت با سرمایه‌گذاری و مشارکت ۵۴ میلیارد ریالی در یک بنگاه تولیدی فعال در حوزه تولید محصولات سلولزی در شهرستان محروم دره‌شهر توانسته علاوه بر رونق اقتصادی و تولید ماهانه ۹۰ تن کالا شامل انواع محصولات سلولزی، برای ۱۱۰ نفر از ساکنان این منطقه محروم فرصت‌های کسب و کار به‌وجود بیاورد.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت بنیاد برکت با هدف رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار با شرکت بهشت ریواس دره‌شهر در سال ۱۳۹۵ باعث فعالیت مجدد این واحد تولیدی پس از یک دوره توقف تولید شد و این شرکت در حال حاضر ۹۰ تن محصولات سلولزی را به شکل ماهانه تولید و به بازار عرضه می‌کند. این واحد صنعتی همچنین دارای توان تولید ۱۴ نوع محصول مختلف در زمینه انواع محصولات سلولزی است.

جوهری ادامه داد: شروع به‌کار مجدد واحد مشارکتی بنیاد برکت با سرمایه‌گذاری ۵۴ میلیارد ریالی، ایجاد اشتغال برای ۱۱۰ نفر را رقم زده است که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای افزایش ظرفیت تولید، برای ۳۰۰ نفر جویای کار اشتغال‌زایی خواهد شد.

وی با اشاره به استقبال از محصولات واحد مشارکتی بنیاد برکت خاطرنشان کرد: پس از استقبال اولیه در سطح استان، در حال حاضر انواع محصولات سلولزی این شرکت در سراسر کشور توزیع می‌شود و سفارشات زیادی نیز برای صادرات وجود دارد که در برنامه‌ریزی‌های آینده برای این واحد تولیدی لحاظ شده است./ح

 

ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار