رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ایلام خبر داد؛
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ایلام گفت: در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در شهر ایلام ۱۷ سوداگر مرگ دستگیر و بیش از چهار کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.
کد خبر: ۸۷۱۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳ 06 July 2020

به گزارش تابناک ایلام ؛ سرهنگ عزت الله متین فر اظهار کرد: در راستای مطالبات به حق شهروندان طرح پاکسازی مناطق آلوده و مبارزه بی امان با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر در شهر ایلام با هماهنگی مقام قضائی اجرا شد.

وی افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی محل فعالیت تعدادی از سوداگران مرگ در چند نقطه شهر ایلام شدند.

وی ادامه داد: در چند عملیات موفق پلیسی و با سرعت عمل بالا، ۱۷ سوداگر مرگ دستگیر و مقدار چهار و ۶۵۴ گرم انواع مواد مخدر آماده توزیع و تعدادی آلات و ادوات مصرف از متهمان کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه در طول اجرای این طرح تعداد سه دستگاه خودروی سواری و دو دستگاه موتورسیکلت توقیف شده، تصریح کرد: در این راستا پرونده قضائی برای متهمان تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

سرهنگ متین فر با تأکید بر استمرار طرح‌های پاکسازی و تقدیر از همکاری شهروندان با پلیس، تصریح کرد: مردم می‌توانند از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و گزارش به موارد مشکوک نقش موثری در مبارزه با فروشندگان مواد مخدر داشته باشند./م

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار