مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چرداول
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چرداول، گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان( عج) شهرستان چرداول، ۴۰۰ تن گندم قاچاق در هلیلان کشف و ضبط شد.
کد خبر: ۸۷۰۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶ 04 July 2020

به گزارش تابناک ایلام؛ اقبال گراوندی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چرداول، گفت: با تلاش‌های شبانه روزی سربازان امام زمان( عج) در اداره اطلاعات شهرستان چرداول، ۴۰۰ تن گندم قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال کشف شد و متهمین تحت پیگرد قضایی قرار گرفتند.

وی افزود: این اقدام صورت گرفته موجب تشکر و قدردانی قرار گرفت؛ از همکاری و مساعدت بی‌شائبه مسوولین محترم قضایی دو شهرستان چرداول و هلیلان نیز سپاس گزاری ویژه به عمل می‌آید.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان چرداول، گفت: به کشاورزان عزیز توصیه می‌کنم به منظور فروش محصول گندم خود و خرید تضمینی آن از طریق دولت، محصول خود را فقط به مراکز خریدی که دارای کد هستند و در فصل خرید فعال و مورد تایید اداره غله سازمان جهادکشاورزی استان است تحویل دهند.

وی بیان کرد: باید مشخصات کشاورزان در سامانه پهنه بندی توسط مسوولین پهنه در مراکز مدیریت جهادکشاورزی شهرستان ثبت شود که پس از طی مراحل خرید و بررسی و تایید کارشناسان ناظر و ذی‌حساب مستقر در مراکز خرید، اسامی آنان به بانک، جهت دریافت و واریز پول به حساب آن‌ها ارسال می‌شود و در غیر این صورت به هر مرکز خرید گندمی که مورد تایید مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اداره غله استان نباشد، گندم تحویل داده نمی‌شود./ح

 

ایلام بیدار

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار