فرمانده انتظامی استان ایلام:
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: بی‌توجهی به مبارزه با قاچاق کالا ، ضربه اقتصادی زیادی به کشور وارد می‌کند و حمایت از تولیدکنندگان داخلی و اشتغال را با مشکل جدی مواجه می کند.
کد خبر: ۸۶۸۶۰۰
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵ 29 June 2020

به گزارش تابناک ایلام؛ سردار نورعلی یاری در حاشیه بازدید از شهرستان هلیلان اظهار کرد: قاچاق کالا سبب ترویج اشتغال ناسالم و از بین رفتن فرصت‌های شغلی سالم می شود و پلیس وظیفه دارد برای رونق‌بخشی به تولید داخلی و تحقق شعار سال مقام معظم رهبری با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز مبارزه کند.

وی توجه به بحث معیشت مناطق محروم در سطح کلان را یکی از راهکارهای کاهش قاچاق کالا دانست و تصریح کرد: هرچه از ظرفیت‌های استان در راستای اشتغال‌زایی و تولید استفاده کنیم میزان قاچاق کالا کاهش خواهد یافت.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد:همکاری و تعامل مردم با پلیس می تواند بستر خوبی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز باشد وما وظیفه داریم این بستر مهم را بیش از پیش تقویت کنیم.

یاری با بیان اینکه مبارزه قاطع و جدی با سوداگران مرگ و سارقان اموال عمومی مردم به صورت ویژه در دستور کار است، گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس، اجازه نخواهیم داد سوداگران مرگ و سارقان اموال عمومی مردم ناامنی را در جامعه فراهم کنند.

وی به اقدامات انتظامی استان ایلام در راستای زیباسازی کلانتری‌ها و پاسگاه‌های دورافتاده اشاره کرد و گفت: کلانتریها و پاسگاه‌ها محل مراجعه مردم هستند و باید توسعه، بهسازی و تجهیز این مراکز با استفاده از ظرفیت خیرین امنیت ساز با جدیت دنبال شود./ح

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار