مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان؛
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان ایلام، گفت: از امروز بنزین یورو 4 در همه جایگاه‌های سوخت استان ایلام عرضه می‌شود.
کد خبر: ۸۵۴۷۸۴
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳ 26 May 2020

 به گزارش تابناک ایلام؛علی‌اصغر چاغروندی  گفت: با پیگیری‌های مستمر از مقامات ارشد شرکت نفت و مصوبه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از امروز بنزین  در حال عرضه در همه جایگاه‌های سوخت استان ایلام از نوع یورو ۴ است و این اقدام در راستای ارتقا کیفیت سوخت مصرفی و استفاده از سوخت با کیفیت بالاتر است.

وی افزود: بنزین یورو ۴ میزان آلودگی و درصد گوگرد کمتری نسبت به بنزین معمولی دارد و درجه بهسوزی بالاتری دارد.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان درباره مزیت‌های بنزین یورو ۴ نسبت به بنزین معمولی گفت: میزان گوگرد و ذرات معلق که از عوامل آلوده کننده محیط زیست است به مراتب کمتر بوده و تا کنون فقط در کلان شهرها عرضه می‌شد که با ازدیاد تولید پالایشگاه‌ها امکان عرضه برای بعضی مناطق کشور فراهم شده است که جا دارد به عنوان یک شهروند بدین وسیله نیز از تلاش‌های بهبود تولید پالایشگاهی تشکر و قدردانی کنم.

وی ادامه داد: توزیع فرآورده نفت ‌گاز یورو ۴ نیز در تعدادی از جایگاه‌ها عرضه می‌شود و تلاش می‌کنیم عرضه گازوئیل یورو ٤ نیز در سطح استان پوشش داده شود.

چاغروندی تاکید کرد: قیمت بنزین یورو ۴ با بنزین معمولی تفاوتی ندارد و در صورت مشاهده تخلف  با افراد متخلف برخورد خواهد شد.

به گفته‌ی چاغروندی، هم اکنون ۲۳ جایگاه CNG و ۴۷ جایگاه عرضه سوخت بنزین در سطح استان ایلام فعال است./ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار