استاندار ایلام؛
استاندار ایلام از رفع مسائل و مشکلات اقتصادی و اجتماعی به عنوان رویکردی مهم و قوی در کاهش آسیب‌های اجتماعی یاد کرد و افزود: در مناطقی که فقر اقتصادی و معیشتی وجود دارد آسیب‌های اجتماعی نیز بالا است و البته نظام و دولت در استان یکدل و هم صدا در این زمینه برنامه ریزی کرده است تا با نگاه ویژه تری به مناطق محروم توجه کند.
کد خبر: ۸۵۳۵۱۹
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵ 23 May 2020

 به گزارش تابناک ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی اظهار کرد: امروز برگ برنده رویارویی با مسائل و مشکلات انسجام و همبستگی همه ارکان نظام در مسیر توسعه استان است.

وی از رفع مسائل و مشکلات اقتصادی و اجتماعی به عنوان رویکردی مهم و قوی در کاهش آسیب‌های اجتماعی یاد کرد و افزود: در مناطقی که فقر اقتصادی و معیشتی وجود دارد آسیب‌های اجتماعی نیز بالا است و البته نظام و دولت در استان یکدل و هم صدا در این زمینه برنامه ریزی کرده است تا با نگاه ویژه تری به مناطق محروم توجه کند.

استاندار ایلام اهتمام جدی دستگاه‌های درگیر در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان را در رفع معضلات مناطق محروم استان خواستار شد و یادآور شد: در برخورد با علل و عوامل این آسیب‌ها باید ریشه‌ای عمل کرد و صرفاً به اقدامات مقطعی اکتفا نکنیم.

سلیمانی دشتکی اضافه کرد: در بحث گرایش افراد به مواد مخدر بایست با جایگزین کردن عادت‌های خوب بجای عادت‌های بد در افراد تغییر رفتار پایدار ایجاد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار جابجایی زندان ایلام شد و گفت: در فاز اول بایست با قید فوریت موضوع جابجایی زندان تا پایان تیرماه انجام شود.

استاندار ایلام ادامه داد: البته برای انجام این کار نیازمند یک اراده قوی هستیم که از دستگاه‌های درگیر در کار می‌خواهم در این زمینه اقدام کنند./ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار