مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از پرداخت یک هزار و ۸۰۰ مورد تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان ایلامی در سال گذشته خبر داد.
کد خبر: ۸۵۲۴۰۸
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵ 20 May 2020

به گزارش تابناک ایلام ؛  قنبر موسی نژاد در دیدار با مدیر امور شعب یکی از بانک قرض الحسنه استان ایلام بیان کرد: یکی از اهداف مهم کمیته امداد در برنامه ششم این نهاد این است که پرداخت ها و خدمات این نهاد به سمت قرض الحسنه ای برود تا تأثیر آن در زندگی مردم بیشتر باشد.

وی ادامه داد: از بدو تأسیس کمیته امداد در چهارچوب اداری این نهاد همواره واحدی به نام «امور وام» وجود داشته و از سالهای گذشته نیز صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با هدف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه راه اندازی شده که نشان دهنده اهمیت پرداخت های قرض الحسنه ای در این نهاد است.

موسی نژاد با اشاره به اینکه توانمندسازی خانواده های مددجو از برنامه های مهم کمیته امداد است تصریح کرد: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به جامعه هدف یکی از زمینه های مهم بر ای تحقق این موضوع است.

دیرکل کمیته امداد استان ایلام با تقدیر از همکاری و تعامل خوب بانک قرض الحسنه مهر استان ایلام با کمیته امداد استان گفت: سال گذشته ۱۶۸ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه از طرف این بانک به بیش از هزار و ۸۰۰ مددجوی این نهاد پرداخت شده است.

موسی نژاد افزود: از این میزان تسهیلات ،۶۶ میلیارد ریال آن وام قرض الحسنه اشتغال و ۱۰۲ میلیارد ریال نیز تسهیلات قرض الحسنه حمایتی بوده است./م

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار