استاندار ایلام،
استاندار ایلام گفت: نباید در وزارت ورزش مقوله مهم جوانان مغفول بماند کما اینکه امروز در استان ایلام است اتفاق افتاده است.
کد خبر: ۸۲۳۲۶۴
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴ 16 February 2020

 به گزارش تابناک ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی ادامه داد: استان ایلام جوانان خلاق و توانمندی دارد که در صورت توجه ضمن اینکه موجب تحول در توسعه می‌شود آسیب‌های اجتماعی را در جامعه تعدیل می‌کند.

استاندار ایلام ضمن انتقاد از رویه افراط و تفریطی در استخدام‌ها، اضافه کرد: در دولت گذشته بصورت بی رویه استخدام داشتیم اما در این دولت بحث استخدام‌ها بسیار سخت شده است.

وی ادامه داد: امروز این رویه افراط و تفریط برای اشتغال جوانان مشکل ایجاد کرده و باعث ایجاد سرخوردگی آنان می‌شود که بایست در سازمان سازمان اداری و استخدامی اصلاح شود.

سلیمانی دشتکی گفت: تاکنون برخی برنامه‌ها و طرح‌های ما برای اشتغال جوانان جواب نداده است و گاهی مشاهده می‌شود علی رغم اینکه در حوزه اعطای تسهیلات موفق کرده‌ایم اما بعضاً این تسهیلات نه تنها به اشتغال پایدار منجر نشده بلکه جوانان را به بیکار بدهکار مبدل کرده است.

وی خواستار توجه جدی به اشتغال جوانان شد و گفت: در راستای اهمیت به جوانان طرح مشاورین جوان را ارائه داده‌ایم ولی همین را هم بر نتابیدند در حالی که آنان مشاوران بی مزد و منتی بودند./ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار