رییس دفتر هیات نظارت بر انتخابات استان ایلام ؛
رییس دفتر هیات نظارت بر انتخابات استان ایلام گفت: ۵۵۴ شعبه ثابت و سیار شهری و روستایی در نقاط مختلف استان ایلام در هر دو حوزه انتخابیه ایلام و دهلران فرآیند اخذ رای از واجدان شرایط را انجام می دهند.
کد خبر: ۸۲۲۶۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰ 14 February 2020

 به گزارش تابناک ایلام؛یوسف امیدی اظهار داشت: از این تعداد شعب اخذ رای ۳۴۷ شعبه متعلق به حوزه انتخابیه شمال استان شامل ۲۳۸ شعبه ثابت و ۱۰۹ شعبه سیار است.

وی با بیان اینکه افزون بر ۲ هزار نفر ناظر روند نظارت بر انتخابات استان را بر عهده دارند، افزود: در حوزه انتخابیه دهلران هم ۲۰۷ شعبه شامل ۱۴۳ شعبه ثابت و ۶۴ شعبه سیار برای جمع آوری آرای مردم دایر می شود.

امیدی یادآور شد: بر اساس اعلام شورای نگهبان و وزارت کشور ۶۱ نفر از داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی تایید صلاحیت شده اند که از این تعداد داوطلب ۴۱ نفر در حوزه انتخابیه ایلام و ۲۰ نفر در حوزه انتخابیه دهلران با هم به رقابت می پردازند.

وی تاکید کرد: تا روز انتخابات در دوم اسفندماه احتمال اینکه تعدادی از این داوطلبان از حضور در رقابت های انتخاباتی انصراف دهند وجود دارد و این اسامی دست خوش تغییر می شوند.

حوزه انتخابیه ایلام شامل شهرستان های ایلام، سیروان، چرداول، هلیلان، ایوان، مهران و ملکشاهی و حوزه انتخابیه دهلران هم شامل شهرستان های دهلران، دره شهر، بدره و آبدانان است.

استان ایلام دارای سه نماینده در مجلس شورای اسلامی است که در حال حاضر سلام امینی، جلال میرزایی و شادمهر کاظم زاده عهده‌دار این مسوؤلیت هستند./ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار