معاون کمیته امداد ایلام:
معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام از تأمین جهیزیه ۶ میلیون تومانی برای تعداد ۱۰۰ زوج نیازمند و مددجوی این نهاد در این استان خبر داد.
کد خبر: ۸۱۴۱۸۵
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲ 15 January 2020

به گزارش تابناک ایلام؛ شبیب جعفرزاده بیان کرد: تأمین این تعداد جهیزیه با مشارکت و همکاری مؤسسه خیریه حضرت رقیه «س» بوده و در آینده نیز این مشارکت ادامه خواهد داشت.

وی افزود: به هر یک از این زوج‌های مددجو ۱۲ قلم کالای اساسی و ضروری ایرانی تحویل شده که این اقدام علاوه بر کمک به این زوج‌ها در راستای حمایت از کالای ایرانی بوده است.

معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام تصریح کرد: بر اساس تفاهم نامه‌هایی که در این زمینه به امضا رسیده است سپاه پاسداران نیز برای تأمین ۲۰۰ مورد جهیزیه ۶ میلیون تومانی برای مددجویان این نهاد با همکاری مؤسسه خیریه حضرت رقیه «س» اعلام آمادگی نموده است.

جعفرزاده با بیان اینکه تأمین جهیزیه برای زوج‌های مددجو از زمان تأسیس این نهاد یکی از مهمترین برنامه‌ها و خدمات حمایتی کمیته امداد است گفت: از این طریق سالانه به صدها زوج نیازمند و مددجوی این نهاد کمک هزینه خرید جهیزیه پرداخت می‌شود و هم اکنون تعداد زوج‌های پشت نوبت دریافت جهیزیه به حداقل رسیده است.

وی اضافه کرد: امسال تاکنون بیش از ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال توسط این نهاد جهت تأمین جهیزیه بیش از ۷۰۰ زوج نیازمند و مددجو در استان ایلام هزینه شده است.

جعفرزاده ارائه خدمات مشاوره‌ای به زوج‌های مددجو را یکی دیگر از خدمات این نهاد عنوان کرد و گفت: این مشاوره‌های قبل از ازدواج با همکاری دانشگاه علوم پزشکی به همه زوج‌های مددجو به صورت رایگان ارائه می‌شود./ح

 

مهر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار