معاون اقتصادی استاندار ایلام ؛
معاون اقتصادی استاندار ایلام گفت: بایست افرادی که برنامه‌ای برای فعال سازی واحدهای تولیدی خود دارند شناسایی و جهت استفاده از تسهیلات معرفی شوند.
کد خبر: ۸۱۴۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵ 15 January 2020

به گزارش تابناک ایلام؛، حیدر نعمتی اظهار داشت: با تلاش‌ها و پی گیری های خوب استاندار ایلام امروز ظرفیت‌های خوبی برای رفع موانع تولید استان به وجود آمده‌است که از آن جمله می‌توان به افزایش سهم استان از محل تبصره ۱۸ و برگزاری کارگروه‌های تخصصی اثربخش در رفع مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی استان اشاره کرد.

وی ادامه داد: تبصره ۱۸ ظرفیت بسیار خوبی هست که در برخی از بخش‌ها سقف استان‌ها را شناور گذاشته‌اند و بایست از این فرصت خوب برای رفع موانع تولید استفاده کنیم.

وی در ادامه به قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور اشاره کرد و گفت: این قانون که در مجلس شورای اسلامی تصویب شده بود بعد از ایجاد اصلاحاتی از طرف مجمع تشخیص مصلحت نظام، از سوی رئیس جمهور به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ شده است که بایست از این ظرفیت بسیار خوب نیز جهت رفع موانع تولید استان استفاده شود.

معاون امور اقتصادی استاندار در ادامه اظهار داشت: در جلسات کارشناسی که در این رابطه برگزار می‌شود واحدهای تولیدی که برامه ای برای بالا بردن ظرفیت دارند و یا واحدهایی که غیرفعال هستند و برنامه‌ای مشخص برای فعال سازی واحد تولیدی خود دارند بیشتر مورد توجه قرار گیرند./ع

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار