به واقع یک دختر خانمی که معلوم نیست خودش با چه ماشین لاک چری ،پنت هاوس لاکچری تر خود را به سمت استودیویی در رسانه به اصطلاح ملی ترک کرده و با وقاحت هر چه تمامتر ،به دوربین زل زده ومردم ایران را اینگونه تهدید می کند که اگر مثل او فکر نمی کند باید ایران ،سرزمین مادری چند هزار ساله خود را ترک کنند !
کد خبر: ۸۱۴۰۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸ 14 January 2020

تابناک ایلام علی اصغر اسدی ::" ما دنبال تبیین زندگی سلحشورانه در ایران هستیم ،اگر کسی اعتقاد نداره جمع کنه بره ،بره همان جاهایی که آن رفاه وآن مدل زندگی را داره ،امروز نشان دادیم که ما ایرانی ها به یک مدل زندگی سلحشورانه احتیاج داریم و آن مدل را می پسندیم وفقط مانده این در عمل تدوین بشه وگامهای عملیاتی اش دربیاد "

این جمله  عین صحبت های دختر خانمی است که بعنوان مجری رسانه ملی که چرخ های نفرت پراکنی آن از جیب ملت رنج کشیده ایران به چرخش می آید گفته شده است ،به قول خودش صحبت هایی که نباید در مقابل دوربین می گفت ،اما مثل آب خوردن گفت!

به واقع یک دختر خانمی که معلوم نیست خودش با چه ماشین لاک چری ،پنت هاوس لاکچری تر خود را به سمت استودیویی در رسانه به اصطلاح ملی ترک کرده و با وقاحت هر چه تمامتر ،به دوربین زل زده ومردم ایران را اینگونه تهدید می کند که اگر مثل او فکر نمی کنند باید ایران ،سرزمین مادری چند هزار ساله اش را ترک کنند !

درست است که مردم به پاسداشت یاد ونام سرداری از جنس خودشان ،گریان واندوهگین برای بدرقه پیکرش وارج نهادن به حانفشانی هایش برای وطن،با حضور بی نظیرشان رکوردی ماندنی زدند،اما این خانم مجری با تمامی همفکران جو زده اش باید فکر این شیوه مصادره کردن را از ذهن کوچکشان خارج کنند .

به یقین خون سرداری که هیچ نشانی از خلق وخوی این خانم وکانون فکری منتسب به آن را با خود نداشت،نباید به مجوزی برای بیان چنین زبان درازی هایی تبدیل شود  ،مگر ایران ملک طلق شماست که اینگونه از انان بخواهید اگر مثل شما فکر نمی کنند باید آن را ترک کنند؟!

شما چگونه می خواهید تدوین کننده سبک زندگی برای مردم باشید ؟! مگر شما رگه ای از سلحشوری در زندگیتان یافت می شود ،اصلا از چند فرسخی زندگی سلحشوری را لمس کرده اید که بخواهید برای مردم سبک تراشی کنید واگر هم نپذیرفتند جلای وطن کنند!؟

اصلا میدانید امثال حاج قاسم چرا تکه تکه شدند؟!جانشان را در غربت دادند تا ردی از چکمه خصم برخاک وطن نیافتد وزن ومرد آن آواره وسربار این وآن نشوند ،برای اینکه مردم ایران آسایش ورفاه داشته باشند ،حال شما با چه مجوزی در پشت نام و خون این مرد بزرگ پنهان شده و مردم را تهدید می کنید که اگر مثل شما فکر نکنند به فکر سرزمین دیگری باشند !کی گفته که خون حاج قاسم را مجوزی برای بیان چنین حرفهای مزخرفی قرار دهید؟!اصلا به این فکر کرده اید راز عزیز شدن سردار چه بود ؟ یک پاسخ کوتاه ؛چون مثل شما فکرنمی کرد .

چرا درست در چهل سالگی انقلابی حرفی را می زنید که از زبان شاه ایران خارج شد ؟محمدرضا پهلوی هم درست مثل شما فکرمی کرد ،چرا که وجه مشترک هر دو یعنی ایشان،شما و کانون فکری منتسب به آن، همین یک نکته است که اگر کسی بر خلاف شماها فکر کرد باید رحل وطن کند!

محمد رضا 45سال پیش تر از شما این را گفت "ما باید صفوف ... کسانی که به قانون اساسی، نظام شاهنشاهی و انقلاب ششم بهمن عقیده دارند و کسانی که ندارند را از هم جدا کنیم ....باید عضو این حزب بشوند و اگرهم نشدند از ایران خارج شوند!"اما یک تو دهنی از مردمی خورد که مال این سرزمین اند وبه آن تعلق دارند،سرزمین مادری اشان است با هر فکر واندیشه ودیدگاه سیاسی!

نکند پس از چهل سال به نقطه سر خط برگشتیم ،کاری که امروز شورای نگهبان با طیف های سیاسی کرده و با رد گسترده طیف های غیر همسو ،رقابت انتخابات مجلس شورای را بین دو گروه از یک طیف سیاسی " اصولگریان و پایداری منتسب به اصولگرایی " خلاصه کرده است . در واقع سنگ بنای تک حزبی شدن کشور را گذاشته وشما وهمفکرانتان ورسانه ملی هم مسئول آتش تهیه این عملیات نرم هستید ؟!اگر بناست دنبال بازگرداندن مشی و سیاست های محمدرضا شاه پهلوی باشید ،شرم نکنید و صریح بگویید ،اگر اینگونه است پس تکلیف این همه خون های ریخته شده برای شکل گیری "جمهوریت ،اسلامیت وآزادی " نظام چه می شود ؟!

یادم است روزی عراقچی معاون وزیر خارجه همین کشور بر اساس مدل های دیپلماسی ،کشورهای اروپایی را تهدید کرد که اگر با جمهوری اسلامی همکاری نکنند ،مهاجران افغانی را از کشور اخراج کرده  تا به سمت اروپا گسیل داده شوند .آن روز همین گفتمان در مقابل معاون وزیر خارجه کشور گارد گرفت وگفت "چون افغانی ها در سوریه می جنگند وبا گفتمان ما همسو شده اند ،جایی نخواهند رفت ،اگر قرار است کسی از کشور اخراج شود ،افغانی ها نیستند ،شما هستید وکسانی که مثل شما فکر می کنند!"پس مشخص می شود که این صحبت ها ریشه در گفتمان خطرناکی دارد که از یک آبشخور ارتزاق می شود.

خانم مجری !شاید هم گناه تو نیست ،بلکه گناه کسانی است که برای چنین گفتمانی بها تعیین کرده و رسانه میلی را دکان نزج ونشرو فروش چنین گفتمانی قرار داده اند ،" فرمول یک ها" و "جهان آراها " و دهها برنامه مشابه ای که با پول وسرمایه این ملت تهیه وبی محابا هر چه دلشان می خواهد بار نهادهای مدنی ومنتخبین مردم می کنند ،برایش بی حساب وکتاب ریخت وپاش می کنند! به هرحال سفره ای پهن شده که چاشنی آن همین گفتمان است ،شما چرا منتفع نشوید ؟!

خلاصه اینکه بهتر است خیالتان را راحت کنید که ایران سرزمین همه ایرانیان است ،چه آنهایی که مثل شما می اندیشند وچه آنانی که همچون شما فکر نمی کنند ،چه آنهایی که انقلابی اند و چه آنهایی که با خط کش مضرس  گفتمان شما غیر انقلابی تشخیص داده شده اند ،چه آنهایی که همراه نظامند وچه آنهایی که نظام را قبول ندارند ، چه آنهایی که منتقدند وچه آنهایی که همراهند ،اصولگرا و اصلاح طلب ،هرکه شناسنامه ایرانی دارد وبه این آب وخاک تعلق دارند ،ساکنین بلافصل این کهنه خاکند !نه شما، بلکه بزرگ تر از شما هم نمی تواند با تکیه بر این اندیشه مزخرف حتی یک ایرانی را از کشور کوچ دهد!


برچسب ها: شبکه افق ، رسانه ملی
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۵
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
پرروتر از این جماعت فقط خودشون هستند!!
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
لجن به تمام معنا
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
یکی دیگر از عقل کلای این مملکت. بعد از مموتی کلاش و دار و دسته اش. اون سردار محصولی دزد که پول ها بالا کشید حالا کجاست. تو امریکا به ترامپ خط میده. وطنم این کلاشان اعتبار تو را نابود کردند.
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
تابناک جون خوب اومدی...
از صدا و سیما بندازنش بیرون تا درس غبرتی بشه برای اون و امثال مثل اون...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
در واقع شما باید از ایران برید.
برید عربستان یا هرجایی که بهش تعلق دارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
در واقع شما باید از ایران برید.
برید عربستان یا هرجایی که بهش تعلق دارید
ناشناس
|
France
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
با سلام- به نظرم بعضی خود را تافته جدا بافته می داند باید از یک جای جلوی این افراد به ظاهر..... را گرفت تا کاسه داغ تر از آش برای ایران نباشند. در جواب این خانم مگر ایران ملک شخصی و پدر شماست که بخواهید این حرها را بگویید. مطمئن باشد که بایکوت خواهید شد.
احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
ماشینت چقدر ارزش داره
ایوانی کلهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
میگن به این جوونیش 5 بچه م داره ؟؟؟؟؟؟
به کوری چشم ابوطالبی ایرانیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
خودت گورتو گم کن با اون ماشین چند میلیاردیت که الکی چهره به ظاهر مومن به خودت گرفتی .معلوم کردی که شما اجنبی هستی نه یک ایرانی .مغز خراب
علیمرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۷
از رسانه ای که چهل ساله دست یه طیف خاص باشه و هیچگونه ناظری هم نداشته باشه و به هیچ جایی هم جواب پس نده انتظاری غیراز این دارین.#رسانه میلی
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۷
شما خودت جمع کن برو اونجا که اون خدا بیامرزها رو فرستادی .
حاج قاسم بازیه فوتبال نبود تیم من تیم شما کنه .اگه تو دلت ملت بود واسه خاطر این بود که مثل شما ریا کار نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
این خانوم گناه نداره ایشون و ایشونها محصول یه جریان فکری هستند که مملکت رو به خودی و غیر خودی تقسیم و حالا کار به جایی رسیده که عیر خودی ها باید مهاجرت اجباری کنن ... بدبخت ایرانی که از فلسطینی بدبخت تر شده باید به اجبار مهاجرت کنه و جاش خودی های یه عده از عراق و لبنان و سوریه و یمن و سودان و نیجریه و افریقا افغانستان و پاکستان بیان... این خودش نسل کشی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه کینه ای با ایرانی جماعت دارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
این مجری بیچاره چکاره است . مقصر اصلی صدا و سیماست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
خجالت کشیدی که بقیه اش را بگذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار