فرماندار ایلام خبر داد ؛
فرماندار ایلام گفت: طرح پاکسازی بالادست حوزه آبریز سد ایلام از وجود مواد آلاینده همکاری با دستگاه های اجرایی شهرستان اجرا شد.
کد خبر: ۷۸۵۶۵۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷ 06 October 2019

 به گزارش تابناک ایلام ؛ خیراله گراوند  اظهار داشت: این طرح به مدت سه روز در حوزه آبریز سد ایلام با همکاری دستگاه های مرتبط از جمله امور آب استان، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان، بنیاد مسکن و شهرداری، ماشین آلات دهیاری های بخش سیوان و مرکزی انجام گرفت.

وی با بیان اینکه هر ساله قبل از شروع بارندگی‌های پاییزه در استان، حوزه آبریز این سد پاکسازی می‌شود، امسال نیز این مهم قبل از شروع بارندگی ها بمدت سه روز در دستور کار مسئولان قرار گرفته است.

فرماندار ایلام یادآور شد: این طرح مربوط به ۲ حوزه جغرافیایی شهرستان های ایلام و ملکشاهی است که در حوزه شهرستان ایلام پاکسازی آلاینده ها به پایان رسید.

گراوند افزود: سد چم گردلان منبع اصلی تامین آب آشامیدنی ایلام است و تأمین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی در دستور کار مسئولان ذیربط قرار دارد.

وی یادآور شد: امسال در صورت بارندگی های شدید در شهرستان مشکل خاصی اعم از آلودگی و آبرسانی به شهر ایلام وجود ندارد.

گراوند تاکید کرد: برای جلوگیری از مشکلات احتمالی تمام دستگاه های اجرایی عضو ستاد بحران ضمن آمادگی لازم اطلاع رسانی کافی در خصوص ذخیره سازی سوخت به جامعه هدف از جمله جهاد کشاورزی، امور عشایری و دهیاران برای ورود به فصل زمستان را داشته باشند./م

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار