فرمانده انتظامی ایلام:
فرمانده انتظامی ایلام گفت: زائران با مدارک ناقص در مرز مهران بازگشت داده می شوند.
کد خبر: ۷۸۵۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲ 05 October 2019

به گزارش تابناک ایلام؛ سردار نورعلی یاری در نشست کمیته قرارگاه امام علی(ع) شهر مهران اظهار داشت: در دو روز گذشته افراد زیادی به سمت مرز بین المللی مهران آماده و نیروی انتظامی وظیفه خدمت رسانی را دارد که  در وهله اول جلوگیری از آسیب های جاده ای برعهده ما قرار گرفته و  با توجه به تلاش برای بهبود زیرساخت ها همچنان نیاز به توجه زائران در بحث راهنمایی و رانندگی است.

وی افزود: در بخش گذرنامه همکاران ما فعال هستند اما انتظار می رود زائران با مدارک کامل به سمت مرزها بیایند چراکه باز در دو روز اخیر شاهد حضور زائران بدون مدارک لازم از جمله گذرنامه بودیم که مجبور به عودت آن ها شدیم.

یاری در ادامه گفت: از موکب داران خواستاریم هرچه سریعتر موکب های خدمت رسانی را برپا کنند زیرا امسال راهپیمایی زودتر از پیش بینی های صورت گرفته انجام شده است و موکب ها می توانند خدمت رسانی داشته باشند.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: تمهیدات لازم برای حضور حداکثری زائران در مرز مهران اندیشیده شده و برای اجرای این ماموریت با تمام توان در آمادگی کامل هستیم.

زائران از پارک خودرو در جلوی درب منازل مردم شهر مهران خودداری کنند

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه هر لحظه به تعداد زائران اربعین حسینی در شهر و پایانه مرزی مهران افزوده می‌شود، گفت: زائران از پارک خودرو در جلوی درب منازل مردم شهر مهران خودداری کنند.

وی  اظهار داشت: امسال با تمهیدات لازم اندیشیده شده پارکینگهای بزرگی در بیرون از شهر مهران پارک خودروهای زائران اندیشیده شده است که می‌طلبد رانندگان قبل از ورود به شهر مهران خودروی خود را در پارکینگ های عمومی پارک کنند.

وی افزود: امروز با کمیته های نیروهای مسلح مستقر در شهر و پایانه‌ مرزی مهران جلسه ای داشتیم و با توجه به بلوک بندی ها و تقسیم وظایف  انجام گرفته ،سعی خواهیم کرد تا سفر زائران اربعین حسینی را تسهیل ببخشیم.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه پلیس با افتخار در خدمت رسانی به  زائران اربعین حسینی در آماده باش کامل به سر می برد،گفت: از زائران عزیز انتظار داریم با خادمان خود در نیروی انتظامی همکاری کرده  و به توصیه و هشدارهای آنان توجه کنند.

وی با بیان اینکه در تمامی محورهای مواصلاتی استان ایلام با دوربین‌های هوشمند ثابت و سیار به صورت شبانه‌روزی کنترل و با متخلفان برخورد می شود، یادآور شد: زائران عزیز هنگام تردد در محورهای مواصلاتی از عجله و شتاب پرهیز کنند./ح

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار