باشگاه پرسپولیس پاسخگویی به این قبیل اطلاعیه‌ها که با بی‌احترامی، ادبیات نامناسب و زننده همراه بوده را دور از شأن خود می‌داند. همچنین به عنوان مجموعه‌ای که اهداف و برنامه‌های مهمتری داریم، نمی‌توانیم خود را درگیر چنین مسائلی کنیم.استقلال با اختصاص ندادن حتی یک قطعه بلیت به باشگاه پرسپولیس برای دربی، بداخلاقی کرد.
کد خبر: ۷۸۳۱۱۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰ 26 September 2019

همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد باشگاه پرسپولیس به بیانیه اخیر باشگاه استقلال واکنش نشان داد، البته با لحنی آرام‌تر و به زعم مسئولان این باشگاه با خویشتنداری.

به گزارش تابناک ورزشی، باشگاه پرسپولیس در این رابطه بیانیه‌ای صادر کرده که در آن آمده است:

۱- پرسپولیس در سایه لطف الهی، درایت کادر فنی، زحمات و همت سرخ‌های باغیرت و مجموعه تیم و باشگاه و اتحاد و همدلی ستودنی هواداران و پیشکسوتان در حمایت از تیم، دربی دیگری را به رغم اشتباهات داوری به سود خود و به کام هوادارانش پایان داد. اکنون نیز تمام تمرکز خود را برای برتری مقابل دو تیم مدعی دیگر گذارده است و تردیدی نیست که هواداران با درک این شرایط برای بازی روز پنجشنبه مقابل سپاهان حمایت همه جانبه و پرشور خود را از تیم محبوب‌شان دریغ نکرده و تا فرصت باقیمانده برای تهیه بلیت اقدام خواهند کرد. هواداران پرسپولیس به خوبی می‌دانند پیروزی در دو بازی شش امتیازی بعدی از چه اهمیتی برخوردار است و بایستی از شرایط میزبانی مقابل سپاهان نهایت بهره را برد.

۲- با توجه به اتفاقات تلخ رخ داده در بازی‌های فصل گذشته بین پرسپولیس و سپاهان، امیدواریم یک بازی جوانمردانه و تماشاگرپسند، به دور از هرگونه حاشیه را شاهد باشیم و از هواداران دعوت می‌کنیم فقط به تشویق تیم محبوب خود پرداخته و بی‌توجه به حاشیه‌ها تا دقیقه ۹۰ از کادرفنی با درایت و بازیکنان باغیرت تیم محبوب خود حمایت و احترام تیم میهمان و تیم داوری را حفظ کنند.

۳- باشگاه پرسپولیس در مسیر تکرار قهرمانی‌های متوالی تمرکز خود را برای این هفته، روی رقابت در صدر جدول و بازی با سپاهان گذاشته و برای حفظ تمرکز و آرامش خود، همچنین به احترام خانواده بزرگ ورزش و فوتبال کشور و برای پرهیز از ایجاد تنش‌های کاذب که هدف مسئولان ورزش و فوتبال کشور است، پاسخی به اطلاعیه تند و توهین آمیز باشگاه استقلال نمی‌دهد.

باشگاه پرسپولیس پاسخگویی به این قبیل اطلاعیه‌ها که با بی‌احترامی، ادبیات نامناسب و زننده همراه بوده را دور از شأن خود می‌داند. همچنین به عنوان مجموعه‌ای که اهداف و برنامه‌های مهمتری داریم، نمی‌توانیم خود را درگیر چنین مسائلی کنیم. تنها به یادآوری این نکته بسنده می‌کنیم که باشگاه استقلال با اختصاص ندادن حتی یک قطعه بلیت به باشگاه پرسپولیس برای دربی، بداخلاقی کرد.

همچنین دست‌اندرکاران این باشگاه مکرر به اظهارنظر درباره مسائل مرتبط با پرسپولیس پرداختند که متأسفانه برخورد لازم صورت نگرفت. حال نیز باشگاه پرسپولیس به رغم فرافکنی‌ها و جملات تند به کار رفته در این اطلاعیه خویشتنداری کرده و به منظور حفظ آرامش در فضای فوتبال پاسخی در رسانه‌ها نداده و بسنده می‌کنیم به ذکر این مطلب که آنچه مطرح و ادعا شد، فرافکنی محض بعد از ناکامی در دربی و وارونه جلوه دادن حقایق است.

باشگاه پرسپولیس مستندات خود را به ریاست محترم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ که تأکید بر پرهیز از بیانیه‌نویسی باشگاه‌ها در پاسخ به یکدیگر داشته‌اند، ارائه کرده و امیدواریم با این اقدامات تنش‌زا و توهین‌آمیز برخورد لازم صورت گیرد. ما هنوز اختصاص ندادن حتی یک قطعه بلیت مسابقه‌ای که خود یک طرف آن بوده‌ایم به باشگاه، تیم و پیشکسوتان پرسپولیس که در تاریخ دربی‌ها سابقه نداشته است را فراموش نکرده‌ایم. حال نیز در پی این اطلاعیه توهین‌آمیز متأسفیم که در باشگاه استقلال چنین رویه‌ای حاکم شده و فراموش کرده‌اند که سرخابی‌ها در عین رقابت همواره اخلاق‌مدار بوده و حرمت هم را در اوج رقابت‌های دیدنی حفظ کرده‌اند.

واکنش باشگاه پرسپولیس به بیانیه تند استقلال

 
 /ع
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار