فرماندار مهران؛
فرماندار مهران اظهار داشت: با توجه به اینکه پیش‌بینی ما این است که در ایام اربعین پیش رو جمعیتی قریب بالای ۴ میلیون نفر از مرز بین‌المللی مهران تردد خواهد داشت، انتظار داریم سرعت اینترنت در گیت‌های گذرنامه مرز زرباطیه تقویت شود و ضمن توجه به زیرساخت ها در داخل عراق تعامل چون سنوات گذشته ادامه داشته باشد.
کد خبر: ۷۷۸۸۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵ 09 September 2019

 به گزارش تابناک ایلام؛نشست هماهنگی مرزی در پایانه مرزی مهران عصر یکشنبه با حضور فرماندار مهران، آل صادق معاون سفارت ایران در عراق، سرلشکر علاء غریب فرمانده جدید پلیس استان واسط ، مسئول پایانه مرزی زرباطیه در راستای تردد زائرین اربعین حسینی، تسهیل در تردد، خدمات رفاهی و زیرساخت‌ها برگزار شد.

اسد قاسمی فرماندار مهران اظهار داشت: با توجه به اینکه پیش‌بینی ما این است که در ایام اربعین پیش رو جمعیتی قریب بالای ۴ میلیون نفر از مرز بین‌المللی مهران تردد خواهد داشت، انتظار داریم سرعت اینترنت در گیت‌های گذرنامه مرز زرباطیه  تقویت شود و ضمن توجه به زیرساخت ها در داخل عراق تعامل چون سنوات گذشته ادامه داشته باشد.

سرلشکر علاء غریب فرمانده جدید پلیس استان واسط نیز قول داد، در خصوص افزایش نیروی انسانی در گیت‌های گذرنامه برای فعالیت شبانه روزی در ایام اربعین اقدام کند.

وی اعلام کرد: همچنین برای کسب مجوز آمبولان سهای ایران تا شهر کوت استان واسط در عمق ۸۰ کیلومتری خاک عراق و ارائه خدمات پزشکی تلاش می کند.

طرف عراقی از تکمیل ساختمان پایانه مرزی زرباطیه تا اربعین سال آینده خبر داد./ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار