فرمانده سپاه استان :
فرمانده سپاه استان ایلام گفت: این هفته فرصت مغتنمی برای بازخوانی تلاش ها و مجاهدت های ۴۰ ساله نظام و تجلیل و قدردانی از کارگزاران نظام و دولت است.
کد خبر: ۷۷۴۳۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰ 24 August 2019

به گزارش تابناک ایلام ؛ همزمان با آغاز هفته دولت استاندار ایلام به اتفاق مجموعه مسئولان استان در مزار شهدای گمنام ایلام حاضر شدند و ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان های شهدای والا مقام، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

در این مراسم سردار شاکرمی ضمن تبریک هفته دولت به مجموعه مسئولان استان گفت: این هفته فرصت مغتنمی برای بازخوانی تلاش ها و مجاهدت های ۴۰ ساله نظام و تجلیل و قدردانی از کارگزاران نظام و دولت است.

وی پیش قدم بودن استاندار در امور مختلف را مهم خواند و گفت: پیگیری های استاندار در جذب اعتبارات، تلاش های او در ایام اربعین و سیل اخیر قابل تقدیر است.

فرمانده سپاه استان در ادامه بر وحدت و همدلی همه مسئولان تاکید کرد و گفت: وقتی مسئولین در کنار یکدیگر قرار بگیرند خواهند توانست به مردم خدمت نمایند.

وی با بیان اینکه شهیدان با خون خود به کشور عزت بخشید، تصریح کرد: هدف از حضور در جوار شهدا در اولین روز از هفته دولت، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) و انقلاب این است که با شهدا عهد ببندند که تا آخرین قطره خون در راه امام راحل و مقام معظم رهبری و در مسیر روشن پیشرفت و ترقی کشور، از هیچ کوششی دریغ نکنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار