فرماندار مهران با اشاره به اینکه این شهرستان آماده تردد زوار اربعین حسینی است، گفت: زیرساخت‌ها این مرز برای تردد در ایام اربعین فراهم و مهیا شده است.
کد خبر: ۷۷۳۸۶۵
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵ 23 August 2019

 به گزارش تابناک ایلام؛اسد قاسمی اظهار داشت: گام‌های موثری در زمینه اماده سازی زیرساخت‌های اربعین برداشته شده به نحوی که امکانات و زیرساخت‌های کنونی مهران و استان متفاوت از سال‌های گذشته است.

وی افزود: اهمیت و لزوم سرعت بخشی به اتمام زیرساخت‌های اربعین با توجه به حذف ویزای اربعین مضاعف شده است.

قاسمی عنوان کرد: با توجه به پیش بینی ها،امسال جمعیتی به مراتب بیشتر از سنوات گذشته از مرز بین المللی مهران تردد خواهند کرد، بنابراین در توسعه زیرساخت‌ها برای خلق عظیم‌ترین کنگره اربعین تلاش مضاعفی کرده ایم تا رضایت زائرین را شاهد باشیم.

وی اضافه کرد: برای تسهیل در تردد در زمان اربعین، هرگونه حفاری در زمان اربعین با هماهنگی کمیته حفاری صورت گیرد، و پاسخ استعلامات برای حفاری ظرف ۴۸ ساعت انجام گیرد.

فرماندار مهران یادآورشد: علاوه بر اعتبارات شهرستانی با زحمات و دستور استاندار ایلام برای احداث روگذر و زیرگذر، کنار گذر غربی و روکش آسفالت کنارگذر غربی که نقش بسزایی در تسهیل تردد و روانسازی ترافیک به میزان قریب ۶۰درصد دارد، مبلغی بالغ بر ۳۰میلیارد تومان از محل اعتبارات زیرساخت‌های اربعین و اعتبارات استانی اختصاص داده شده است./ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار