مدیرکل راه و شهرسازی استان:
مدیرکل راه و شهرسازی استان از سرعت گرفتن احداث پروژه كنارگذر شهر ايوان خبر داد و بر آمادگي پرداخت خسارت و رفع معارضين منطقه در جهت تسريع اجراي این طرح تاكيد كرد.
کد خبر: ۷۶۴۲۶۸
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰ 20 July 2019

به گزارش تابناک ایلام؛ مهندس علی‌اصغر کاظمی در بازدید از مراحل ساخت كنارگذر شهر ايوان اظهار کرد: پروژه كنارگذر شهر ايوان به خاطر اهميت تردد زائرين عتبات عاليات و همچنين كاستن از بار ترافيك داخل شهر ايوان يك پروژه ضروري است كه با تلاش و پيگيري اين اداره كل اجرايي شده است.

وي با بیان اینکه قرارداد اجراي اين پروژه 9 كيلومتري 31 ميليارد تومان شامل  احداث دودستگاه  پل بزرگ 100 متري و 40 دستگاه پل معمولي است، تصریح کرد: حجم عمليات خاكي پروژه بالغ بر 400 هزار متر مكعب بوده است.

پیش از این قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در نشست ستاد اربعین استان از تخصیص ۵۰ میلیارد ریال برای بهسازی سریع تر زیرساخت های عمران شهری ایوان به عنوان یکی از مسیرهای تردد و حضور زائران اربعین در استان خبر داد و اظهار کرد: این اعتبار برای بهسازی زیر ساخت‌های عمران شهری به این شهرستان اختصاص یافته است.

وی ابراز امیدواری کرد این مبلغ که در قالب اعتبارات اربعین و غیر از اعتبار عمرانی سالانه این شهرستان است بتواند در کنار دیگر منابع بخشی از مشکلات عمران شهری ایوان را بهبود ببخشد.

وضعیت نامطلوب عمران شهری از جمله کاستی‌های مورد مطالبه اهالی ایوان است که بهمن ماه سال گذشته در جریان سفر و بازدید ۲ روزه استاندار ایلام نیز مطرح شد.

سلیمانی دشتکی در ان سفر به عنوان پاسخ به مطالبه مردم و همچنین رفع کاستی عمرانی شهرستان وعده تخصیص ۵۰ میلیارد ریال اعتبار در قالب بودجه اربعین و استانی به ایوان داد.

شهرستان ایوان در مسیر تردد زائران اربعین حسینی بسوی ایلام و مهران است./ح

 

ایسنا

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
جواد
|
-
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
آقای کاظمی بهتر است چاله و چوله های جاده های اصلی استان را پر کنند تا وعده های دهن پر کنی.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار