فرمانده انتظامی ایلام:
فرمانده انتظامی ایلام گفت: گشت پلیس راه ایلام به لباس دوربین‌دار مجهز شده است.
کد خبر: ۷۶۲۳۹۴
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵ 14 July 2019

به گزارش تابناک ایلام؛ سردار نورعلی یاری اظهار داشت: با رایزنی‌های صورت گرفته با ناجا و در اختیار قرار گرفتن دو دستگاه خودرو سراتو به همراه دوربین های نظارتی، گشت پلیس راه استان ایلام به لباس های دوربین دار مجهز شد.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش تردد ها در محورهای اصلی و هدف استان ایلام و در راستای برخورد با تخلفات حادثه‌ساز، ارتکاب دو تخلف همزمان، برخورد با هنجارشکنان جاده‌ای، برقراری نظم و امنیت محورهای مواصلاتی این ۲ دستگاه خودرو به همراه تجهیزات الکترونیکی در اختیار پلیس راه استان ایلام قرار گرفت.

یاری افزود: هدف از به کارگیری این ۲ دستگاه خودرو با تجهیزات جانبی و الکترونیکی هوشمند، پیشگیری از وقوع تصادفات و حوادث ترافیکی و برقراری نظم و امنیت جاده برای سلامتی رانندگان است.

فرمانده انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: با این دوربین‌ها، هم عملکرد ماموران و هم برخورد نامتعارف مجرمان با پلیس، مستندی برای محاکم قضایی خواهد بود.

سردار یاری گفت: با توجه به اهمیت رعایت حقوق شهروندی، استفاده از دوربین‌های البسه نیروهای گشتی پلیس می‌تواند در جهت انجام وظیفه بهتر ماموران پلیس به خصوص در برخورد ماموران با جرائم آشکار و کنترل نحوه برخورد با اینگونه جرائم موثر باشد./ح

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار