مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام گفت: ۶۳۲ تن سیمان رایگان برای بازسازی در مناطق سیل زده استان توزیع شده و این روند همچنان ادامه دارد.
کد خبر: ۷۶۰۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰ 06 July 2019

 به گزارش تابناک ایلام ؛ حبیب الله محبی  اظهار داشت: برای هر واحد مسکونی احداثی روستایی و شهری ۱۶۰ کیسه سیمان اهدایی رهبر معظم انقلاب توزیع شده است.

وی از معرفی به بانک چهار هزار و ۶۷۳ واحد مسکونی سیل زده به بانک‌های عامل استان خبر داد و افزود: از این تعداد تا کنون یک هزار و ۷۱۳ واحد با بانک‌های مربوطه عقد قرارداد شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام، روند پیشرفت واحدهای احداثی و تعمیری واحدهای سیل زده استان را مناسب دانست و یادآور شد: تا امروز ۵۰۷ مورد پی کنی ساختمان انجام شده است که از این تعداد ۲۶۹ واحد به مرحله فنداسیون رسیده است.

به گفته محبی، ۶۰ مورد دیوار چینی، ۲۳۳ مورد آرماتوربندی، ۷۶۳ مورد آوراربرداری، ۵۳۳ مورد صدور پروانه و ۱۵ و احد نیز به مرحله سقف رسیده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام ادامه داد: از ابتدای پرداخت بسته‌های حمایتی دولت به سیل زدگان تاکنون بیش از ۶۱ میلیارد ریال کمک بلاعوض به مالک واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل این استان پرداخت شده است./م

ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار