فرمانده هوافضای سپاه با اشاره به اینکه سپاه در تمامی مسائل و مشکلات کنار مردم خواهد بود، گفت: حفظ امنیت مهمترین مسئله کشور است.
کد خبر: ۷۵۷۴۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸ 26 June 2019

به گزارش تابناک ایلام، سردار امیرعلی حاجی زاده در آیین افتتاح پل های گاومیشان دره شهر و وحدت آباد ماژین (جزو مناطق سیل زده ایلام) اظهار داشت: حفظ امنیت، خط مرزها و تمامیت ارضی مهمترین مسئله کشور بوده و در سایر مشکلات نیز در کنار مردم هستیم.

وی بیان داشت: هشت سال دفاع مقدس یک جنگ در بُعد نظامی مقابل دشمن بود، اما امروز جنگ در بُعد اقتصادی بوده و نیاز است که ملت در کنار دولت، مجلس، مسئولین اجرایی باشند و در واقع همه در کنار هم باشیم.

وی عنوان کرد: در سخنان رئیس جمهور آمریکا، سایر گروه ها ودنباله رو های استکبار می شنویم که منتظر شکست ما در اقتصاد و ایستادن مردم در مقابل نظام بوده که این نظام شکست بخورد.

وی با اشاره به اینکه به امید بر خدا دشمن در تحریم اقتصادی ما شکست خواهند خورد و این آرزو را به گور خواهند برد، تصریح کرد: ما با تکیه بر امکانات و تجهیزات داخلی و همچنین سرمایه های انسانی از مشکلات عبور خواهیم کرد.

فرمانده هوافضای سپاه با اشاره به اینکه سپاه در تمامی مسائل و مشکلات کنار مردم خواهد بود، گفت: تیر آمریکا و متحدانش به سنگ می خورد.

وی ادامه داد: در دوران هشت سال دفاع مقدس هنگامی که صدام با پشتیبانی ۳۳ کشور به ملت ایران تهاجم کرد مردم ولایتمدار و خوب ایلام همچون دیگر استانها به کمک نیرو های مسلح و ما آمدند.

وی عنوان کرد: سیل روزهای تلخ و ناامیدانه ای را برای مردم این منطقه رقم زده بود، روزی که سیل آمد در جمع شما عزیزان حضور پیدا کردیم، تلخی آن روزها خیلی سایه افکنده بود و مردم با شکسته شدن این پل امیدشان را از دست داده بودند، درواقع روز تلخی برای من و عزیزان در استان بود.

سردار حاجی زاده بیان داشت: ما نیز امروز این تعهد را داریم که هنگام مشکلات کنار شما باشیم، درواقع قول احداث وحدت آباد فقط از زبان ما گفته شد اما زحمت ساخت آن را قرارگاه خاتم الانبیا متقبل شد و سپاه امیرالمومنین استان و استاندار حمایت کردند و کار به اتمام رسید.

وی ادامه داد: در واقع این یک کار دسته جمعی بوده که باعث شد این پل بعد از ۶۰ روز افتتاح شد.

با حضور سردارحاجی زاده فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وسردارمحمد پل گاومیشان دره شهر و وحدت آباد ماژین افتتاح شد.

پل گاومیشان دره شهر و وحدت آباد ماژین در جریان سیل ویرانگر فروردین ماه امسال به طور کلی تخریب شدند که با همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء پس از گذشت نزدیک به دو ماه بازسازی وبه بهره برداری رسید./ع

 

 

مهر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار