فرماندار مهران:
فرماندار شهرستان مرزی مهران گفت: مراسم ویژه سالروز آزادسازی مهران نهم تیر ماه برگزار می‌شود.
کد خبر: ۷۵۲۵۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ 10 June 2019

به گزارش تابناک ایلام؛ اسد قاسمی در جلسه برنامه‌ریزی سالروز آزاد سازی مهران و هفته پایداری اظهار داشت: گرامیداشت سالروز آزادسازی مهران برای ما بسیار مهم است و ضرورت دارد که تمهیدات اجرایی، امنیتی، انتظامی و ترافیکی اندیشیده شود.

وی به برگزاری مراسم جشنی در شان و جایگاه فعلی شهر مهران اشاره و یادآور شد: مهران گذشته نیست و باید مراسمی باشکوه و در خور شأن مهران و مردمان غیور و میهمان نوازش برگزار شود.

فرماندار مهران؛ به آزادی مهران در عملیات غرور آفرین کربلای 1 گریزی زد و گفت: عملیات آزادسازی شهر راهبردی مهران در ساعت 22 و 30 دقیقه دهم تیرماه سال 65 در منطقه‌ای به گستره 175 کیلومتر مربع در دو محور جاده ایلام - مهران و جاده دهلران - مهران آغاز شد.

وی با بیان اینکه مهران در 10 روز نبرد سخت در عملیات کربلای یک آزاد شد، افزود:  ما در دو حوزه بحث آزادسازی مهران را در دستور کار قراردادیم که بخشی شامل کارهایی است برای برگزاری جشن   تیر ماه  و تلاش در راستای هر چه باشکوه‌تر برگزار کردن این مراسم بزرگ است.

وی گفت: مدیران ادارات همه باید پای کار باشند و در این جشن شریک باشند و درب ادارات را با نسب بنر، چراغانی و پوستر در رونق بخشیدن به این مراسم تلاش خود را داشته باشند.

قاسمی‌ خاطرنشان کرد: امیدواریم که برنامه‌های سالروز آزادسازی مهران قهرمان در دهم تیرماه به خوبی برگزار شود و از همه مردم برای شرکت در این جشن بزرگ دعوت می‌کنیم./ح

تسنیم

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار