آقای برانکو به مدت یک فصل دیگر تحت قرارداد پرسپولیس است. این مدت قرارداد با اجرای توافق رسمی دو طرف مبنی بر پرداخت معوقات و مطالبات به ایشان، به اجرا در خواهد آمد. اقدامات باشگاه در این راستا در حال انجام است و هواداران از این بابت نگران نباشند...
کد خبر: ۷۵۱۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰ 07 June 2019

در حالی که اخبار چند منبع خبری مختلف عربی بر امضای قرارداد برانکو با تیم الاهلی عربستان دلالت دارد، باشگاه پرسپولیس اطلاعیه‌ای درباره ادامه همکاری با برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه صادر کرد.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی شایعات منتشر شده در روز‌های اخیر درباره شرایط کار برانکو ایوانکوویچ و ابراز نگرانی‌های بی شمار هواداران نگران قرمزها، باشگاه پرسپولیس نوشت: « در راستای اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف به هواداران عزیز و رسانه‌های محترم، اعلام می‌دارد همان‌طور که پیش از این مورد تأکید بوده است، آقای برانکو ایوانکوویچ به مدت یک فصل دیگر تحت قرارداد با باشگاه پرسپولیس است. این مدت قرارداد با اجرای توافق رسمی دو طرف مبنی بر پرداخت معوقات و مطالبات به ایشان، به اجرا در خواهد آمد. اقدامات باشگاه در این راستا در حال انجام است و هواداران از این بابت نگران نباشند.»

بیانیه باشگاه فقط به همینجا ختم نمی شود بلکه گام را جلوتر می گذارد: «البته تصمیم باشگاه فقط برای حفظ سرمربی در مدت این یک سال نیست، بلکه مصمم به اجرای قراردادی بلند مدت هستیم که پیشنهاد آن را به آقای برانکو ارائه کردیم. پیگیری برای این منظور پس از اجرای توافق در روز‌های آینده به شکل جدی دنبال می‌شود.»

اطلاعیه پرسپولیس: نگران نباشید، برانکو می‌ماند!

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار