باشگاه باید مبلغ ۳۰۰ هزار دلار به باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی پرداخت می‌کرد تا قرارداد او را به حالت دائم در بیاورد اما بی توجهی به تعهدات باعث شد که پاتوسی با انتشار پست اینستاگرامی از هواداران این تیم خداحافظی و جدایی خود را از جمع آبی پوشان را اعلام کند.
کد خبر: ۷۵۱۶۱۳
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰ 06 June 2019

در ادامه مدیریت ضعیف باشگاه استقلال و تعلل های این تیم، هافبک اهل آفریقای جنوبی استقلال با انتشار پیامی از این تیم خداحافظی کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، در حالی که مسئولان استقلال از امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه گرفته تا دیگر مدیران اعلام کرده بودند که آیاندا پاتوسی در استقلال می‌ماند، اما به دلیل عدم توافق، بازیکن آفریقای جنوبی اعلام جدایی کرد. او همچنین در صفحه شخصی‌اش با هواداران استقلال خداحافظی کرد.

پاتوسی هم از استقلال جدا شد و رفت

پاتوسی بهترین بازیکن خارجی استقلال و در کل مهمترین مهره این تیم در نیم فصل دوم بود که نقش مهمی در موفقیت‌های این تیم داشت، اما با توجه به اینکه قرارداد این بازیکن با استقلال به صورت قرضی منعقد شده بود، باشگاه باید مبلغ ۳۰۰ هزار دلار به باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی پرداخت می‌کرد تا قرارداد او را به حالت دائم در بیاورد.اما بی توجهی باشگاه استقلال به تعهدات خود باعث شد که پاتوسی با انتشار پست اینستاگرامی از هواداران این تیم خداحافظی و جدایی خود را از جمع آبی پوشان را اعلام کند.

در پیام اینستاگرامی پاتوسی آمده است: هواداران عزیز استقلال ممنون بابت این مدت که کنار هم بودیم. متاسفانه همه چیز آن طور که می‌خواهیم اتفاق نمی‌افتد. با این حال شما شگفت انگیز هستید و تشکر می‌کنم بابت حمایت و عشقی که در این مدت به من دادید. تشکر می‌کنم بابت همه چیز. ارتش آبی تا ابد. با این شرایط پاتوسی که تمدید قرارداد با او یکی از اهداف اصلی باشگاه استقلال برای فصل جدید بود، جدایی‌اش از این باشگاه قطعی به نظر می‌رسد و این به هیچ عنوان اتفاق خوبی برای آبی‌ها محسوب نمی‌شود.

پاتوسی از استقلال خداحافظی کرد

 /ع
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار