مدیر کل بیمه سلامت ایلام:
مدیر کل بیمه سلامت ایلام گفت: مراکز درمانی استان تا پایان خردادماه سال 98 بر اساس مصوبه هیات مدیره سازمان بیمه سلامت در تاریخ 25 فروردین 97 مکلف به پذیرش خانواده های ایثارگرانی که صفحات هنوز دفترچه درمانی آنها تمام نشده اما تاریخ آن باطل شده، هستند.
کد خبر: ۷۲۲۴۸۴
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰ 06 March 2019

به گزارش تابناک ایلام؛ نورالدین رحیمی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت افرادی که تاریخ اعتبار دفترچه آنها تا پایان اسفند به اتمام می رسد مقرر شد دفترچه خانواده های ایثارگران تا خردادماه سال آتی معتبر شناخته شود.

وی افزود: به همه مراکز درمانی خصوصی و دولتی طرف قرارداد نیز بخشنامه ابلاغ شده که دفترچه خانواده های ایثارگران را با وجود ابطال تاریخ اعتبار دفترچه اما بیماران وابسته به خانواده های ایثارگران را پذیرش کنند.

رحیمی یادآور شد: این بخشنامه علاوه بر مراکز درمانی همچنین در دفاتر پیشخوان و سایر نمایندگی های طرف قرارداد در صورتی که برگه دفترچه های ایثارگران و خانواده های آنها هنوز به اتمام نرسیده تا پایان خرداد ماه 98 قابل اجرا است.

وی تاکید کرد: بیمه شدگان ایثارگر و خانواده های وابسته به این اقشار با آرامش خاطر به مراکز درمانی و دفاتر پیشخوان مراجعه کنند و عجله ای برای تعویض دفترچه درمانی خود نداشته باشند.

وی گفت: بعد از شروع سال جدید و تا خردادماه 98 ایثارگران برای تعویض و دریافت دفترچه جدید اقدام کنند.

از 340 هزار نفر بیمه شده سلامت استان ایلام 24 هزار نفر را ایثارگران و خانواده های آنها تشکیل داده اند./ح

ایرنا

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار