مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: حدود چهار هزار نفر از اهالی استان ایلام دهه فجر امسال فیلم های سی و هفتمین جشنواره فجر را تماشا کردند.
کد خبر: ۷۱۴۰۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵ 12 February 2019

به گزارش تابناک ایلام؛ عمران خودآموز افزود: اکران این فیلم ها برای چهارمین دوره متوالی از 12 بهمن به مدت یک هفته آغاز شد.

وی ادامه داد: از مجموع بازدیدکنندگان این فیلم ها 700 نفر دانش آموز که بصورت رایگان فیلم ها را تماشا کردند و مابقی نیز اقشار مختلف مردم بودند.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، در مجموع 15 فیلم در بخش سودای سیمرغ و نگاه نو در این مدت اکران شد که از این شمار پنج فیلم به بخش دانش آموزی اختصاص داشت.

خودآموز یادآور شد: فیلم های جشنواره بین المللی فجر امسال هر روز در قالب پنج سانس به عنوان بزرگترین رویداد سینمایی کشور در سینما فرهنگ ایلام به نمایش در آمد که با استقبال مردم روبه رو شد.

وی افزود: امسال این برنامه در مراکز استان‌ها از 12 تا 18 بهمن ماه با هدف ایجاد فضای اکران فیلم‌ های فاخر تولید ملی و بهره ‌مندی اقشار مختلف و علاقمندان به حوزه فیلم و ایجاد فضای سینمایی اکران شدند.

خودآموز اضافه کرد: با توجه به تخریب سینما قدس ایلام، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سالن نمایش مجتمع فرهنگی هنری را به سینما تبدیل کرده و از شهریور سال 1394 تاکنون روزانه بصورت مستمر فیلم های سینمایی روز ایران در این مکان اکران عمومی شده و شمار زیادی از مردم به تماشای این فیلم ها می نشینند./ح

ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار