جانشین انتظامی استان ایلام گفت: 10 دستگاه خودرو مسروقه، تعدادی قطعات خودرو و لوازم منزل از مخفیگاه 2 سارق حرفه ای در آبدانان کشف شد.
کد خبر: ۷۰۱۵۰۹
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵ 09 January 2019

به گزارش تابناک ایلام ؛ سرهنگ حسن کاظمی اظهار داشت: پس از پیگیری های بعمل آمده توسط پلیس آگاهی شهرستان آبدانان مبنی بر اوراق خودروهای مسروقه توسط شخصی در یک گاراژ بلافاصله موضوع دردستور کارپلیس قرارگرفت.

وی افزود: تیمی از نیروهای پلیس آگاهی این شهرستان برای بررسی دقیق تر به محل مورد نظر مراجعه و 2 نفر را در حال اوراق خودرو شناسایی کردند.

جانشین انتظامی استان ایلام یادآور شد: پس از استعلام شماره انتظامی خودروها از مرکز پلیس مشخص شد خودروهای سواری مسروقه و از استان های همجوار به سرقت رفته اند.

کاظمی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضایی از مخفیگاه متهمان، علاوه بر کشف 10 دستگاه خودرو، قطعات خودرویی دیگری نیز کشف کردند.

وی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات اولیه به سرقت و اوراق خودروها اعتراف و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

جانشین انتظامی استان ایلام تاکید کرد: شهروندان از پارک کردن خودرو در مکان های تاریک و کوچه های خلوت خودداری و حتی الامکان وسیله نقلیه خود را در پارکینگ های موجود در سطح شهر با رعایت اصول امنیتی از جمله استفاده از قفل فرمان، دزدگیر و قفل پدال را برای کاهش سرقت خودرو پارک کنند./م

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار