رئیس اتاق اصناف استان؛
رئیس اتاق اصناف استان ایلام گفت: خرید کالا به مقادیر زیاد از سوی مردم به عنوان اقدامی غیر منطقی باعث بی تعادل شدن چرخه عرضه و تقاضا می شود
کد خبر: ۶۵۴۴۱۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸ 12 September 2018

 به گزارش تابناک ایلام؛یونس حواسیان اظهار داشت: خرید کالا به مقادیر زیاد از سوی مردم به عنوان اقدامی غیر منطقی باعث بی تعادل شدن چرخه عرضه و تقاضا می شود.

وی با ذکر اینکه هم اکنون آرامش بر بازار حاکم است، یادآور شد: مردم باید آرامش خود را حفظ تا آرامش روانی و اقتصادی بازار نیز بیشتر از این متلاطم نشود و به اندازه نیاز خانوار خرید کنند.

این فعال صنفی اضافه کرد: هرچند احتکار کالاها و اجناس انبارهای بزرگ بر بازارهای استان ایلام نیز تاثیرگذار است، اما انبارهای ذخیره سازی کالا در استان از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

به گفته حواسیان این اجناس و کالاها به تدریج و بر حسب شرایط و نیاز بازار در حال عرضه است و کمبود خاصی در استان ایلام احساس نمی شود.

رئیس اتاق اصناف ایلام تاکید کرد: با توجه به اینکه در آستانه سال جدید تحصیلی هستیم نظارت بر اماکن عرضه لوازم مورد نیاز دانش آموزان تشدید شده است.

حواسیان از برپایی نمایشگاه پاییزه با اولویت عرضه اقلام دانش آموزی در دهه آخر شهریورماه جاری خبر داد و گفت: در این نمایشگاه اجناس با 10 تا 15 درصد کمتر از نرخ بازار عرضه خواهد شد./ع

 

 

 

ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار