کد خبر: ۵۹۱۴۱۱
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰ 16 April 2018

فرمانده انتظامی اسفراین از وقوع یک فقره غرق‌شدگی کودک هفت‌ماهه توسط پدر سنگدل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ابتکار، سرهنگ جاوید مهری اظهار کرد: بامداد یکشنبه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره غرق‌شدگی در استخری در اسفراین ماموران انتظامی سریعا در محل حاضر شدند.

مهری افزود: برابر اعلام ماموران حاضر در صحنه در این حادثه یک کودک هفت ماهه در داخل استخر افتاده و متاسفانه جان خودش را از دست داده است. وی تصریح کرد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این قتل عمد بوده و جست‌وجو برای شناسایی قاتل آغاز شد.

سرهنگ مهری ادامه داد: برابر اظهارات حاضران در محل، این کودک توسط پدر خود داخل استخر انداخته شده و عملیات برای دستگیری پدر این کودک آغاز شد.

این مقام انتظامی گفت: با تلاش ماموران پدر این کودک که در داخل منزل خود مخفی شده بود دستگیر و برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی انتقال داده شد.

وی بیان کرد: این فرد در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود اما در بازجویی‌های انجام شده عرصه را بر خود تنگ دید و به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین علت این جنایات هولناک را اعتیاد پدر این کودک به مواد مخدر بیان کرد و گفت: تحقیقات برای علت دقیق این حادثه هنوز ادامه دارد.

سرهنگ مهری از تمام شهروندان خواست تا آستانه تحمل خود را بالا ببرند و از اختلافات کوچک امتناع کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار