فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از استقرار اکیب‌های عملیاتی پلیس در سطح بازارهای شب عید برای تأمین امنیت و آرامش خانواده‌ها و شهروندان خبر داد.
کد خبر: ۵۷۸۵۸۰
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷ 13 March 2018

 به گزارش تابناک ایلام، حمید فتاحی اظهار داشت: با توجه به سوء استفاده برخی افراد فرصت‌طلب، سارق و جیب بر در بازارهای شب عید، پلیس برای رفاه حال شهروندان و تضمین امنیت آنها در زمان خرید شب عید، چندین اکیب عملیاتی پلیس محسوس ونامحسوس درسطح معابر و بازارها و محل‌های خرید شهروندان مستقر کرده است.

وی با اشاره به اقدامات سریع و ضربتی اکیب‌های پلیس بیان داشت: چنانچه حادثه نا متعارفی مانند درگیری، کیف قاپی، جیب بری و... در محل‌های خرید اتفاق بیافتد ، پلیس در آن واحد وارد عمل شده و افراد خاطی را دستگیر وجهت برخورد قانونی تحویل مرجع قضایی می‌دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام ضمن دعوت شهروندان به رعایت آرامش و نظم عمومی،گفت: خرید شب عید معمولا باعث شلوغی و افزایش ترددات بازارها و معابر شده و شهروندان محترم بایستی از متانت و صبر بالاتری برخوردار و حریم همدیگر را مراعات و به حقوق شهروندی پایبند باشند.

فتاحی در پایان از تعامل خوب و صمیمی مردم با پلیس تشکر کرد و افزود: شهروندان در زمان مراجعه به بازارها با پلیس همکاری لازم داشته و چنانچه خدای ناکرده برای احدی از آنها حادثه‌ای رخ داد بلافاصله مراتب به نزدیک ترین اکیب پلیس مستقر در محل اعلام تا سریعا مورد رسیدگی قرار گیرد. 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار