مجتبی قیطاسی خبرنگار تابناک ایلام در ردیف برگزیدگان بخش یادداشت دومین جشنواره ملی عکس و رسانه مسیر سبز ویژه اربعین حسینی اداره کل بهزیستی ایلام قرار گرفت.
کد خبر: ۵۳۳۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲ 03 December 2017
به گزارش تابناک ایلام ؛  آیین اختتامیه این جشنواره صبح امروز یکشنبه همزمان با روز جهانی معلولان با حضور قائم مقام مشارکت های مردمی و دبیرخانه  مسئولیت اجتمایی سازمان بهزیستی ، استاندار ایلام  و مدیرکل های  بهزیستی ،کمیته امداد،بیمه سلامت ، سرپرست  اداره کار و رفاه اجتماعی  و دیگر مسوولان استانی و کشوری در محل هتل زاگرس شهر ایلام برگزار شد.
 
در این آیین پس از قرائت بیانیه هیات داوران جشنواره  در بخش جایزه بخش یادداشت شامل لوح تقدیر ، تندیس جشنواره و هدیه نقدی به صورت مشترک به خبرنگار تابناک ایلام  مجتبی قیطاسی و حمید حیدرپناه از ایلام اهدا شد.
 
در بخش مصاحبه آزاده خرم خبرنگار ایرنا ایلام به عنوان برگزیده معرفی و در بخش عکس نیز فرزاد علی زاده عکاس ایرنا ایلام عنوان اول را کسب کرد.
 
 
در بخش عکس این جشنواره با تقدیر از فریده زینی وند از شهرستان دره شهر و مصطفی پور تیمور از ایلام جوایز اول تا سوم به ترتیب به فرزاد علیزاده از ایلام، شهناز پروانه از استان کرمانشاه و پوریا عبداللهی از تهران تعلق گرفت.
 
در بخش رسانه نیز با تقدیر از دلنوشته دانیال احمد نژاد از ایلام، در بخش گزارش نیز هدیه نقدی، لوح تقدیر و تندیس جشنواره به حمزه عبداللهی پور به عنوان برگزیده این بخش تعلق گرفت.
 
شایان ذکر است ،در این جشنواره از بین 650 اثر ارسالی در دو بخش عکس و رسانه 10 نفر به عنوان برگزیده معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند./م
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار