کد خبر: ۵۲۲۱۳۵
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰ 10 November 2017
زنی جوان که با معرفی خود به عنوان وکیل، چهار میلیارد ریال از حساب بانکی یک شرکت خصوصی در مشهد برداشت کرده بود توسط پلیس آگاهی دستگیر شد.

به گزارش مهر، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: با دریافت مرجوعه قضایی از سوی مردی میانسال مبنی بر کلاهبرداری از سوی وکیل شرکتش با برداشت غیرمجاز از حساب بانکی وی، موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی اظهارات مالباخته که مالک یک شرکت خصوصی است مشخص شد، خانمی را که به عنوان وکیل در شرکت استخدام کرده بود، پس از مدتی با جلب اعتماد و بستن قراردادهای کاری در انجام کارهای حقوقی، اقدام به برداشت چهار میلیارد ریال از حساب بانکی وی کرده و متواری شده است.

سرهنگ حمید رزمخواه تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پس از بررسی اظهارات مال باخته و سرنخ های موجود سرانجام با همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی محل اختفاء متهم را در محدوده یکی از خیابان های شهر مشهد شناسایی و در یک عملیات فرد مورد نظر را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در پایان گفت: متهم ۳۹ ساله در بازجویی های به عمل آمده و مواجهه با مالباخته لب به اعتراف گشود و به برداشت غیرمجاز چهار میلیارد ریال از حساب بانکی شاکی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار